Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire gáz, ha a felesége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, ha a feleségem szülése közben nekem feláll ott lent, és kívánom őt?

Figyelt kérdés

2022. jún. 7. 08:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem teljesen normális. Alapból azért van merevedésünk, hogy teherbe ejtsük a nőket, tehát nem fura szerintem ha ilyen helyzetben is reagál a szerszám.
2022. jún. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
45%
Ez most csak ilyen hipotetikus kérdés, szóval csak elképzelted, milyen lenne, vagy konkrétan megtörtént a dolog? Egyébként nőként én nem érzem különösebben sértőnek, ha a pasinak esetleg valóban feláll, akár teljesen önkéntelenül közben. Elhiszem, hogy egy szülő nő látványa meg hangja, pláne kitolásnál a klasszikus, háton fekvős, kitárulkozós pózban kiválthat ilyet. Függetlenül attól, hogy én speciel biztosan nem a dugásra gondoltam szülés közben, sőt, egy-két ponton azt is megbántam, hogy egy pasinak is hagytam a dolgot, és nem maradtam inkább szűz örökre. :D Mondjuk az is igaz, hogy nőktől is hallottam már azt, hogy felizgultak szülés közben, vagy hogy akár orgazmusuk is lett hirtelen. Na, nem a vajúdás alatt persze, hanem amikor a baba már elindul a hüvelyben kifelé, és megfelelő pontokon nyomja az anyukát ott belül, gondolom. :)
2022. jún. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%

Mondjuk azt nekem is mondta a férjem a vajúdás alatt, hogy a hanghatás eléggé hasonlít az orgazmusomhoz, de azért messze nem azt éreztem, hiába nyögtem ugyanúgy :D De lehetséges, hogy ő ezt így összekötötte, és akár fel is izgult tőle. Hála az égnek nem nézte premier plánban, ahogy vérrel-kakával vegyesen kinyomom magamból az 52 centis fejkörfogatú gyereket, de ha nézte volna, szerintem arra nincs ember, aki tényleg felizgulna. A gondolatot végül is el tudom valahogy képzelni, hogy vonzónak tartsa valaki, hiszen az élet csodája meg blablabla, nagy dolog, de a szülés tulajdonképpen elég undorító testi folyamat, sok-sok testnedvvel, még több fájdalommal, és elég brutális fizikai változásokkal, amik vizuálisan a legkevésbé sem nevezhetőek kellemesnek.


Amúgy én sem sértődnék meg, ha a férjem bevallaná így utólag, hogy felizgult a helyzettől, de azért elég nagyot néznék. Én ott szenvedek szerencsétlenül, átértékelve életem döntéseit, ő meg éppen fel van izgulva :D Hát köszi a támogatást, na. Ha ott helyben jött volna ezzel, akkor fogalmam sincs, hogy reagáltam volna. Valószínűleg nem túl jól.


#2 voltam.

2022. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

12-es: a kérdés csak hipotetikus, nincs feleségem, se barátnőm se, csak elképzeltem a dolgot, mert alapvetően engem felizgat a szülés látványa, illetve az azokkal járó hanghatások.


Köszönökm mindenkinek a válaszát.

2022. jún. 9. 00:29
 15/16 anonim ***** válasza:
31%
Undorító dolog, hogy szerencsétlen nő ott vajúdik hatalmas fájdalmak között és te erre felizgulsz. Jó nagy beteg állatok vannak köztünk azt meg kell hagyni. Az ilyen embert egy sörhasú ostoba proli segédmunkásnak képzelem el. Vagy csak simán egy beteg troll.
2022. jún. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
64%

Elképesztő néha az emberi elme működését megfigyelni. Adott egy szülés, ami egyfelől vér, fájdalom, másfelől nézve viszont a nőiség kiteljesedése, egy új élet születése, ééés, ha nagyon prolin nézzük, végülis egy meztelen nyöszörgő nő is ott van.


Valaki azt mondja, hogy VALAMIT izgatónak talál ebből a csomagból, erre az egyik ember azt hiszi, hogy az újszülöttre gerjed, a másik meg azt, hogy a fájdalmakra. Nem lehet, hogy a másik felére?


Nekem ugyan nem állt fel szülés közben vagy ilyesmi, de nekem is izgató emlék. Nem tudom pontosan megmagyarázni én sem, de marhára nem az újszülöttet, és nem is a vérző puncit találtam izgatónak.

2022. jún. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!