Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez azt jelenti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez azt jelenti hogy felizgattam, vagy ez teljesen átlagos?

Figyelt kérdés
Szóval egy ideje randizgatok egy férfival, nagyon tetszik és vonzó. Az eddigi randikon viszont mindig ő csókolt meg, és én kicsit vissza is húzódtam, mert kicsit féltem. Eddig nem volt túl jó csókokban részem. Viszont ma hazakísértem (mert ott találkoztunk, ott állt az autóm). Mikor odaértünk én csókoltam meg, jóval szenvedélyesebbre sikerült mint terveztem😅 és éreztem hogy dudorodik a nadrágja. Utána még ott összekarolva kérdezte hogy nem akarok-e felmenni, de mondtam neki hogy sajnos muszáj tanulnom, mert vizsgáim vannak. Majd mosolyogva kérdezte hogy “direkt kínzol?” Adott egy rövid csókot és bement. Szerintetek ezzel tényleg felizgathattam? 20N (és 24F)

2022. jún. 9. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aha fel
2022. jún. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fel, teljes mértékben.

Nagyon jó érzés, ha a csókot a nő kezdeményezi

2022. jún. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Tényleg muszáj tanulnod?
2022. jún. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy felizgattad. A férfiak általában szeretik ha egy nőnek van mersze kezdeményezni
2022. jún. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen. Viszont ha ezek után felmész hozzá, biztos többet akar majd mint csokolozni.
2022. jún. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen felizgattad, de a pasinak eddig is bejöttél és meg akart dugni már eddig is. A tanulás hasznos dolog, de nézz szabad időpontot a naptáradban és vizsga után hajrá :)
2022. jún. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Első pasid? Az ismereteidből ítelve.
2022. jún. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!