Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők. Összejönnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Összejönnétek nős pasival?

Figyelt kérdés

2022. jún. 18. 12:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/120 anonim ***** válasza:
60%
Az a baj, hogy akik ide hozzák az etikát, ők a legnagyobb álszentek. Semmi köze hozzá. Ez eleve egy régimódi okkult baromság, hogy kisajátítunk valakit akárhogyan is. Lényegében egyik fél úgy gondolja, hogy a másikat szexuális rabszolgaként tarthatja kizárólag saját kedvére és ezt legalizálja holmi etikára való hivatkozás. Hát akkor megsúgom, hogy a világon vannak olyan országok is, ahol halálbüntetés jár azért ha házasság előtt szexelsz. Nálunk is tiltja a naaagy etika és az állítólagos keresztény vallásunk is csak erről szeretnek megfeledkezni az ilyen álszent alakok. Ugyanezen országokban a házasságtörés is halálos bűn. Viszont ott a jog, a vallás nem csak tilt, hanem ad is. Lehet egyszerre több feleség is. Oszt' a húsvéti böjtöt tartod-e?
2022. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/120 anonim ***** válasza:
77%

Számomra az ezzel a gond, hogy sok hasonló kapcsolat eléggé a szexre fókuszál. Legalábbis az alapján, amit tapasztaltam. Ez nem lenne jó nekem. Azonban ha nem is erről van szó, szerintem a másik család, a másik nő amúgy is zavaró gondolat lenne a fejemben, meg emiatt valószínűleg úgysem működne közöttünk, mert én a klasszikus one on one elköteleződést idealizálom a fejemben és ezt várom el a másiktól is. Szóval tudatosan, racionálisan kerülném a helyzetet, az más kérdés, hogy mit kavarnak ebbe bele az érzelmek.

Jó bő választ írtam a nem helyett xd

2022. júl. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/120 A kérdező kommentje:

#32


Szó sincs róla, szeretem a tartalmas, normális válaszokat, sokkal szimpatikusabb, mint egy sima nem. Egy tartalmas levélre lehet válaszolni, egy nem-re nem :D

Egyébként rosszul gondolod, ebben az esetben nem szexkapcsolatról van szó, és ha a fizikai, testi részét nézzük, a one on one is működne :)

Nyilván ezt nem fejteném itt ki bővebben, de nem minden viszony a magas potencia vagy a kalandvágy, esetleg gerinctelenség miatt kezdődik :)

Ha van kedved róla beszélgetni, szívesen fogadok privát megkeresést :)

És nem, nem azért, hogy ajánlatokat tegyek :)

2022. júl. 20. 08:52
 34/120 anonim ***** válasza:
88%
Megtettem, pedig 3x-os tabu volt. De nagyon jó volt vele...
2022. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/120 anonim ***** válasza:
36%

Soha.

Az önbecsüléstől egészen a más kapcsolatába bele nem piszkálásik sok dolog miatt nemet mondanék.

2022. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/120 anonim ***** válasza:
32%

Kedves kommentelő!

Vannak akik monogám életet szeretik vannak akiket pedig semmilyen gerinctelen dolog nem riaszt vissza. S vannak háremet tartók...


Nem kell itt álszentnek hívni a monogám beállítottságúakat.

Rajtuk kívül pedig mindenki ribizli, himringy-rongy. XD

2022. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/120 anonim ***** válasza:
75%

igen!


20 évesen lettem egy nálam 16 évvel idősebb nős pasi szeretője. Csodálatos teste volt, remek humora, és figyelmes, fantáziasdús volt a szexben, akkor nekem ez elég volt. 3 évig tartott a kapcsolatunk, én léptem ki belőle azért, mert nem volt érdemi jővőnk együtt. A család robbantása egyáltalán nem volt opció, sem én nem vártam volna el, sem ő nem hagyta volna ott őket (kisiskolás lánya volt akkor).


A sors úgy hozta, hogy egy férjjel, 4 gyerekkel és 17 évvel később újra összejöttünk. Én épp egy három éve tartó nagyon brutál depresszióban senyvedtem (a legkisebb gyerek sérült, a férjemnek komoly alkoholproblémái lettek, széthullani látszott minden), és ő húzott ki ebből a mocsárból, gyakorlatilag az utolsó pillanatban.

Azóta eltelt több mint egy év. Nagyon erős a kapocs köztünk. A felállás most valamennyire fordított, az ő lánya már felnőtt.

Igen, a szexen van a hangsúly, ami valami egészen fenomenálisan jó vele, de amellett egy azelőtt soha nem tapasztalt őszinte, szeretetteli, erős kötelékké fejlődött a viszonyunk. Most ő a napsütés számomra. És tudom, tudjuk mindketten, hogy ha úgy alakulna, akkor megint eltávolodunk, de egyelőre ő segít megőrizni a józan eszemet, az ő derűje segít túlélni itthon.


Valaki kommentelte, hogy a gyerekektől meg a munkától veszi el az időt.

Igen, ez így van. Lehet 7/24-ben dolgozni és családozni. Biztos van aki bírja.

Hát én meg úgy gondolom, hogy mindenkinek megjár a szabadság, és az már mindenki magánügye, hogy azt jógaórával, túrázással, kenuzással vagy egyébbel tölti.


És még egy gondolat: a hűség szót szerintem nagyon félreértelmezik. Nem az a hűség, ha csak egy emberrel szexelek.

A házassági fogadalomban az szerepel, hogy kitartunk egymás mellett jóban rosszban.

Ki a "hűséges": az aki ötször házadosik újra, adott esetben hátrahagyva gyerekeket is, de soha nem lép félre az aktuális házastárs mellett, vagy az aki kitart a zötyögő házasságában a férj és a gyerekek mellett, de közben máshol leli meg a szexuális (meg egyéb) örömöt?

2022. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/120 anonim ***** válasza:
30%
Ha megkérdezed a legtöbb nőt arról hogy mitől vonzó es izgató egy férfi akkor az őszinte válasz az hogy "nős". A nők olyanok mint a gyerekek a gyereknek is mindig az a játék kell ami a másiké.
2022. júl. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/120 anonim ***** válasza:
46%
Szánalmasak vagytok csajok. Itt a bizonyíték hogy egy nő se érdemli meg hogy gyűrűt huzzanak az újjára.
2022. júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/120 anonim ***** válasza:
77%

Naaaaa! Azért vannak kivételek!

Negyvenes nő vagyok, húsz év alatt megkörnyékezett egy pár nős férfi. Egyiknek sem adtam be a derekam!!!

2022. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!