Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők. Összejönnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Összejönnétek nős pasival?

Figyelt kérdés

2022. jún. 18. 12:32
 81/120 anonim ***** válasza:
70%
Csak nős pasival.
2022. okt. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/120 anonim ***** válasza:
37%
A kérdező, Roland egy kedves, aranyos, tisztelettudó pasi, én sokat beszélgettem Vele.
2022. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/120 anonim ***** válasza:
33%
És milyen szerető Roland?
2022. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/120 anonim ***** válasza:
77%
82-es vagyok. Azt nem tudom, milyen szerető, mivel mi csak beszélgettünk. Pár levélváltás után kiderül, hogy ki milyen.
2022. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/120 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira kedves, aranyos akkor miért nem lett több?
2022. okt. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/120 anonim ***** válasza:
80%
A nagy távolság miatt és időközben már foglalt lettem.
2022. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/120 anonim ***** válasza:
33%
Közelben csak jobb egy szerető 😋
2022. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/120 A kérdező kommentje:

Köszönöm a pozitív kommentet, sejtem is hogy ki lehetsz🙂

Azt nem tudtam, hogy foglalt is lettél, csak a nagy távolságra emlékszem😊

Továbbra is keresem kedves, megértő, türelmes partnerem🙂

2022. okt. 26. 23:16
 89/120 A kérdező kommentje:

#83

Ugyanúgy jellemezném magam szeretőként is, mint a 82-es kommentelő a személyiségemet🙂

2022. okt. 26. 23:41
 90/120 anonim ***** válasza:
62%
Egyszerűen bámulatos, milyen kreatív magyarázatokkal tudják magyarázni a szegénységi bizonyítványukat és milyen erős sértett indulatokkal is teszik ezt. Hiába a kognitív diszonancia, az kiabál, akinek a háza ég. A szar pedig akkor is ugyanúgy szar, ha szépre festjük. Az etikus szexuális életet házasságon kívül úgy hívják, hogy nyitott kapcsolat. A szánalmas takonygerincű, emberi méltósággal nem rendelkező, hetet-havat összehordó jellemtelen gyökereket meg úgy, hogy szeretőt tartanak, akik rendszerint romantizálják, idealizálják és meghitt romantikus történetszálra fűzik föl az egész dolgot, hogy picit úgy érezzék, nem ők az érzelmi intelligencia pöcegödre. Aki még ezt sem képes vállalni hogy mit csinál, az ne csodálkozzon ha megnevezik :D Hiába hisztiztek, akik leírták ezt korábban, azoknak volt igazuk veletek kapcsolatban, mert ez ilyen egyszerű. A háta mögött félrekúrsz folyamatosan valakinek, aki megbízik benned, vagy felvállalod minden következményével. Lehet sírni, a szerető téma sose lesz szép és semmi szépítenivaló nincs benne, mert undorító ami mögötte van emberileg.
2022. nov. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!