Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sosem fog már elmúlni, igaz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem fog már elmúlni, igaz?

Figyelt kérdés

Már éppen kezdtem magamban helyretenni a férjem testvére iránt érzett vonzalmat, amikor történik valami, ami teljesen tönkreteszi a dolgokat.

Szóval sógorom iránt régóta nagyon érdekes vonzalmat táplálok, ami úgy kezdődött, hogy felfigyeltem a tekinteteire.

Mindig figyelt, végigmért és hát ez tetszett.

Amúgy nyilván nem direkt és nem is tehetek róla, főleg hogy nem is vagyunk kb.beszélő viszonyban sem.



Tegnap egyébként esküvőn voltunk és párszor észrevettem, hogy végigmért de ezt még sikerült is teljesen figyelmen kívül hagynom…

Egymás előtt ültünk vacsora közben és összeért a tekintetünk és mosolygott rám és én is egy pár másodpercig, de aztán elkaptam a tekintetem mert zavarbajöttem.


Igazából teljesen megbabonáz ezzel a tekintettel és igazából én nem tudok mit tenni, merthát a férjem testvére…és nem akarom megcsalni a férjem senkivel, a testvérével meg főleg nem!


Nagyon kezdek már tanácstalan lenni…

Szerintetem tuti észrevette sógorom, hogy zavarbajöttem tőle, szóval valszeg le is buktam előtte :(


Kérlek segítsetek, hogy lehetne ezt tényleg kezelni?


27/N



#vonzalom #Sosem múlik
2022. jún. 20. 00:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
33%
Fekudjetek le, es ne mondjatok el senkinek, amit nem tudnak az nem faj nekik
2022. jún. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy képes lennénk ilyesmire.

De ez egy elég patt helyzet

2022. jún. 20. 00:23
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Voltam így, igaz még tiniként.

Évekig a testvérről abrandoztam, de gondolatai lehetnek az embernek, amég csak gondolatok maradnak.

Hogy kezelni? Sehogy. Van, aztán kész. Nem beszélsz róla, nem figyelsz rá, nem adsz rá jeleket, eltemeted magadban.

2022. jún. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
De hat akkor mi a baj? Olyan fixen van mindenkivel, hogy mondjuk megy az utcan es akkor lat valakit aki szerinte szep, stb. Ezzel meg nincs is nagyon baj egyebkent, szerintem teljesen normalis, csak teny, hogy igy nehezebb, hogy tobbszor is latod az illetot
2022. jún. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha semmit nem teszel. Valószínűleg magától el fog múlni, na meg próbáld figyelmen kívül hagyni. Én is voltam hasonló helyzetben (bár nem ilyen nehézben), de realizáltam hogy egyszerűen nem volt abban a férfiban akkora plusz, meg nem is akart volna tőlem semmi komolyabbat, nem lett volna értelme közelebb kerülni hozzá, csak a kémia volt nagyon meg valamiért. De azok meg csak hormonok amik szórakoznak veled :D Milyen régóta tart ez?
2022. jún. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, amúgy nekem majdnem 4 évig állt fenn ez a helyzet, pedig azalatt több barátom is volt, de valahogy nem tudtam őt elfelejteni :'D mondjuk mi beszélgettünk is sokat azalatt, hiszen egy a baráti társaságunk. Most sikerült csak nagyjából. Szóval mindig van remény :D
2022. jún. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát elég régóta.

Minimum 4 éve… szerintetek ő benne is ez lehet?

Amúgy mindig elvékonyítja a hangját, ha beszél velem…vagyis mintha kicsit zavarban lenne ő is.

Mondjuk alapvetően visszahúzódó személyiség

2022. jún. 20. 00:42
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A gondolataidat nem látja senki, és rajtad kívül nincs is hozzá senkinek semmi köze.

Egyébként én nem igazán értem hogy mi a kérdés. Nincs túl sok opciód amit tenni tudsz azon kívűl hogy nem csinálsz semmit. Esetleg félre kefélhetsz a férjed tesójával, bár nem tudom, ez csak szerintem nem világbajnok ötlet🤔?

2022. jún. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő is zavarban van akkor, de ez nem jelenti hogy tenne is bármit.
2022. jún. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom, hogy akarna-e tenni barmit is… tudom, hogy nem. Én sem tennék.

Csak érdekel benne mi játszódhat le…

2022. jún. 20. 00:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!