Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell felhívni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell felhívni egy neten hirdető dominát?

Figyelt kérdés
Magázni kell? Hogyan lehet tőle megkérdezni diszkréten hogy miket vállal, ha extrémebb dolgokról lenne szó?

tegnapelőtt 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Megfogod a telefont, feloldod ha le van zárva. Beírod a számát, megnyomod a zöld gombot. Tegezed. Megkérdezed tőle: "Miket vállalsz?" Ha van konkrét kérdésed, akkor azt is megkérdezed. Ennyi. Választ fogsz kapni minden kérdésedre.
tegnapelőtt 10:38
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősömre egyszer egy másik domina rányomta a telefont mert nem magázta…
tegnapelőtt 10:42
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
#2: ha így jársz, hívod a következőt és kész. Hülye picsákkal nem foglalkozunk.
tegnapelőtt 11:08
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Felhívod szépen, köszönsz, "láttam a hirdetésed az lenne a kérdésem hogy..." s szépen elmondod. Értelmes, normális kommunikáció.
tegnapelőtt 11:21
Unatkozol? Gyere játszani!
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1-2 domina van akit magázni kell, ők a hirdetési adatlapjukon is írják

Van akiknek az adatlapja kicsit "kedvesebb", közvetlenebb, őket nyugodtan lehet tegezni

Ha bizonytalan vagy magázd inkább, van abban valami izgalmas, és rám még sose vágták azért a telefont mert magáztam őket.. max közölte h telefonban inkább tegezzem.. élőben viszont elég keményem kaptam amikor tegezni mertem :D

tegnapelőtt 12:19
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon egyszerű. Elolvasod mit ír magáról és az elvárásairól. Ha külön kiemeli a kötelező magázódást, akkor magázódsz, ha nem kéri, nem kell.

A miket vállal dolog... elég hülyén hangzik, és nem nem is fogja A-Z-ig felsorolni. Szintén tájékozódni kell előre, miket szeret, ha a te elképzelésed nincs megemlítve, akkor szépen megkérdezed. De ezt a “mit vállalsz” kérdést jobb elfelejteni, ha jó pontot szeretnél szerezni.

tegnapelőtt 12:38
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Szervusz, XXXXXXX vagyok. A hirdetésedben olvastam, hogy vállalsz &@#><-t. Ez mit takar, hogyan kell elképzelnem? Továbbá vállalsz.......?" Utána időpont és helyszín egyeztetés.

És valóban, a normális nők vs hülye pitchák megszűrésének egyetlen módja az egyenes beszéd. Tegezve.

tegnap 16:42
Panarom Bebi és baba masszázsolajok

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!