Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell felhívni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell felhívni egy neten hirdető dominát?

Figyelt kérdés
Magázni kell? Hogyan lehet tőle megkérdezni diszkréten hogy miket vállal, ha extrémebb dolgokról lenne szó?

2022. jún. 23. 10:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Megfogod a telefont, feloldod ha le van zárva. Beírod a számát, megnyomod a zöld gombot. Tegezed. Megkérdezed tőle: "Miket vállalsz?" Ha van konkrét kérdésed, akkor azt is megkérdezed. Ennyi. Választ fogsz kapni minden kérdésedre.
2022. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősömre egyszer egy másik domina rányomta a telefont mert nem magázta…
2022. jún. 23. 10:42
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
#2: ha így jársz, hívod a következőt és kész. Hülye picsákkal nem foglalkozunk.
2022. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Felhívod szépen, köszönsz, "láttam a hirdetésed az lenne a kérdésem hogy..." s szépen elmondod. Értelmes, normális kommunikáció.
2022. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

1-2 domina van akit magázni kell, ők a hirdetési adatlapjukon is írják


Van akiknek az adatlapja kicsit "kedvesebb", közvetlenebb, őket nyugodtan lehet tegezni


Ha bizonytalan vagy magázd inkább, van abban valami izgalmas, és rám még sose vágták azért a telefont mert magáztam őket.. max közölte h telefonban inkább tegezzem.. élőben viszont elég keményem kaptam amikor tegezni mertem :D

2022. jún. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon egyszerű. Elolvasod mit ír magáról és az elvárásairól. Ha külön kiemeli a kötelező magázódást, akkor magázódsz, ha nem kéri, nem kell.

A miket vállal dolog... elég hülyén hangzik, és nem nem is fogja A-Z-ig felsorolni. Szintén tájékozódni kell előre, miket szeret, ha a te elképzelésed nincs megemlítve, akkor szépen megkérdezed. De ezt a “mit vállalsz” kérdést jobb elfelejteni, ha jó pontot szeretnél szerezni.

2022. jún. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

"Szervusz, XXXXXXX vagyok. A hirdetésedben olvastam, hogy vállalsz &@#><-t. Ez mit takar, hogyan kell elképzelnem? Továbbá vállalsz.......?" Utána időpont és helyszín egyeztetés.


És valóban, a normális nők vs hülye pitchák megszűrésének egyetlen módja az egyenes beszéd. Tegezve.

2022. jún. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Felhivod es elmondod neki hogy te mit szeretnel. Ha erre nem tudsz valaszolni akkor komolytalannak nez.
2022. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én így szoktam, szerintem ez a minimum, amivel nyitni lehet:



"Mélységes hódolatommal hívom Önt, csodálatos, fennséges [domina művészneve] Úrnő!


Ne haragudjon balgaságomért, de bátorkodtam telefont ragadni az Ön napfénynél is százszor ragyogóbb, dicsőségesebb személye iránti tisztelgésem szándékával. Ha nem lennék terhére, és kedvet érezne pondró lényemre vetni szánakozó tekintetét, és hajlandó lenne buzgó szolálatom elfogadására, kimondhatatlan hálával adóznék királynői lábai előtt vagy alatt, repeső örömmel követve minden vágyát, kívánságát. Díszlete lennék a szobájának, játékszere kéjenc mulatozásának, és persze gálánsan támogatnám az Önnek megérdemelten kijáró luxus financiális alapját.

Könyörögve, térden kúszva kérem, ereszkedjen le hozzám annyira, hogy pár cseppet megízlelhessek mézédes kegyetlenségéből, elszánt korbácsütéseinek vad záporából, és megtapasztaljam legérzékenyebb testrészem köré fonódó amazon-markának erejét, közben könnybe lábadó szemekkel nyüszítve a csak nehezen kiérdemelhető kegyelméért."

2022. júl. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9: mit szoktak szólni amikor ezt előadod?

Így leírva amúgy könnyebb, előszóban pláne telefonon tuti nem tudnám előadni

2022. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!