Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez régen is így volt, csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez régen is így volt, csak bamba voltam?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam, h 27 éves vagyok és bár nem vagyok egy csúnya férfi, sztem sosem voltam, de régen nagyon félénk voltam. 21 évesen lett meg az első csajom.


Tehát kb ezer év után rátaláltam a snapchatre. Elkezdtem vadidegen csajokat bejelölni, egy része vissza is jelöl. Elkezdek velük beszélgetni. 18 éves srácnak adom ki magam. A fiatabb fotóimat küldöm el nekik, ha kérnek. 16-18 éves csajok jelölnek vissza leggyakrabban. Néhány óra beszélgetés után siman küldenek melltartós, tangás fotókat, videókat.

Ha annyi idős lennék, mint ők, akkor simán sorra szexelhetnék velük, vagy legalábbis kavarhatnék.


Elég jó dumám van, ezt hozzá kell tenni, és sosem voltam csúnya sem sztem. De akkor is durva.

Régebben is ez volt, csak én maradtam ki belőle? Vagy ennyit változott a világ?


Privátban senki se kérjen fotót, mert senkinek sem adok.


2022. jún. 24. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Sajnálom, ha kiábrándítalak, de a legtöbbjük valójában férfi, aki fiatal lánynak adja ki magát. Te még csak kezdő kamus vagy, aki fiatalabbnak adja ki magát, de ők már olyan profik, akik nemet is cserélnek :)
2022. jún. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan fotót küldenek magukról amilyeneket csak szeretnék. Szval hidd el h valódiak😀
2022. jún. 24. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Azok prostik, előbb-utóbb előhozakodnak valamivel, hogy erre meg arra kellene nekik pénz sürgősen, és ki tudnád-e segíteni őket, mert bajban vannak stb.

A nők nem küldenek akárkinek ok nélkül ilyen képeket, mindig van valamilyen hátsó szándékuk, főleg ilyen netes képküldözgetős baromságokon.

2022. jún. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Hát ha ostoba kislányokkal levelezel akkor ne lepődj meg. Egy értelmes kamasz nem küld vadidegen de még ismerős pasinak sem ilyen képet. :) Ez téged is minősít elég erősen.
2022. jún. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!