Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb, 40 év körüli férfiak!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb, 40 év körüli férfiak! Milyen érzés egy sokkal fiatalabb nővel szexelni?

Figyelt kérdés
Miben más pl. egy 20-25 évessel mint egy korotokbeli nővel?

2022. jún. 24. 19:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
100%
Na ez engem is érdekelne, de nem úgy néz ki a helyzet, hogy ezt ebben az életben még alkalmam lesz megtapasztalni. 43f
2022. júl. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:
75%

45 éves férfi vagyok (bár amikor megtudják, azt hiszik, hülyéskedek, kb. 28 -nak hisznek.), voltam már nálam 23 évvel fiatalabb csajjal, és nálam nyolc évvel idősebbel is az életem során, de azt kell mondjam, itt komoly előítéletek vannak az idősebb nőkkel szemben.

Számomra vonzóbbak a korombeliek vagy legalább a 35+ -osok. Nem igaz, hogy ők mind lottyadtak, zsáktestűek, elhanyagoltak, csak azok lesznek ilyenek, akik elhagyták magukat valamilyen okból és lusták vagy erőtlenek változtatni, esetleg nincs idejük erre. Nekem mindig izmos, kisportolt, formás nőim voltak, 40+ éves korukban is öröm volt rájuk nézni. A szex milyensége pedig nem az életkortól függ, hanem a személytől. Ismertem 25 éves lányt, aki szép volt ugyan, de egy döglött hal is túlszárnyalta az ágyban, és volt olyan 45 éves barátnőm, aki totál elvette az eszem, ha megláttam, hozzá értem, vagy meghallottam a hangját, a szex minden alkalommal olyan volt vele, hogy nehezen tudtam eldönteni, nem álmodom-e.


Annyi összefüggés mégis van az életkor és a szex között, hogy az idősebb nők általában gátlástalanabbak, nem annyira jellemző rájuk a prüdéria, fontosabb nekik, hogy ők maguk élvezzék a szexet, mint hogy jól szerepeljenek a férfi előtt, vagy hogy megfeleljenek bizonyos normáknak.

2022. júl. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
77%
Talán mert bevállalósabbak, kísérletezőbbek és a libidójuk is sokkal magasabb. 19 éves lánnyal volt kalandom 39 évesen. Most két évvel később jó visszagondolni rá, milyen sokszor gyűrtük össze a lepedőt...
2022. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
70%
Életem egyik legjobb időszaka volt, mikor 46 évesen egy 23 éves lánnyal volt egy majd 2 évig tartó barátság extrákkal kapcsolatom. Egy életre szóló élmény, emlék! Csodálatos és fantasztikus volt! Megfiatalított! :)
2022. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:
73%
Sokkal masabb es elvezetesebb. Tovabb tartja kemenyen a dakom :)
2022. júl. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 anonim ***** válasza:
74%

Igaz, én már 50 leszek idén, de imádom a törékeny vékony kis szexi testű, feszes bőrű, feszes kis maroknyi mellű, szűk puncis fiatal, csinos lányokat.

Még ha annyira nem is szűk mindegyik puncija, akkor is tud olyan izgató lenni, hogy dugnám egésznap. Izgat a fiatalságuk, a kis finom testük, puncijuk, popsi, cici, selymes puha bőr a testük minden pontján. Ahogy a puha kis szájába veszi a farkam. A hosszú gyönyörű barna haj, törékeny alkat még egy plusz vonzalom nekem a fiatalságuk mellett. (Van egy ilyen alkalmanként szexre is kapható 19 éves "barátnőm", akinek a személyisége is elvarázsol, ezért a plusz a hosszú derékig érő barna haj vonzalom) Beleélvezni egy egy ilyen 18-20 éves lány szájába, puncijaba, popsijába,( pláne gumi nélkül) az valamiért extra teljes kéj élmény. Amikor nem fizetek érte akkor meg pláne 😅😅😅 De az már nehezebben jön össze,de azért nem lehetetlen. Amikor meg nem jött össze ott a rosszlanyok oldal, ott mindig akad tinikor közeli pici cicis, szűk puncis, szexi kis törékeny alkatú mindenre kapható f@sz keményítő igazi kis ordas k@rva.

2022. júl. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:
69%

#36 tudsz élni!!


Nekem egyszer volt alkalmam egy szexi, csodás cicis, 19 éves lány puncijat, popsiját dugni teleélvezni,szájába elmenni párszor 43 évesen. Azóta is ha rágondolok áll a farkam mint a cövek. Vonz az üdeségük, de nehéz fiatal pipihez jutni 😂

2022. júl. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen változó! Nem függ az életkortól!

Voltam már nagyon jó testű 16 éves lánnyal aki egy nagy nulla volt az ágyban, és voltam már közel negyvenes nővel aki fantasztikus volt! De megvolt ugyanez fordítva is. Nem a kor függvénye!

F/40+.

2022. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:
84%

Én ellennék egy 16 ossal akkor is ha csak fekszik. :D

40F

2022. júl. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:
27%

És a fiatal lányoknak milyen érzés egy 40-50 plusszos férfival a szex?

Ffi

2022. júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!