Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb, 40 év körüli férfiak!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb, 40 év körüli férfiak! Milyen érzés egy sokkal fiatalabb nővel szexelni?

Figyelt kérdés
Miben más pl. egy 20-25 évessel mint egy korotokbeli nővel?

2022. jún. 24. 19:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 A kérdező kommentje:
#40 Nekem 22 évesen volt 40 éves szeretőm, izgató volt a korkülönbség számomra.
2022. júl. 8. 13:03
 42/85 anonim ***** válasza:
92%

Több mint 3 évig voltam egy tőlem 32 évvel idősebb helyes, vonzó férfivel titkos viszonyban. 19 éves voltam mikor megismertem az első igazi munkahelyemen, forrt a levegő köztünk már első beszélgetéskor is. 3 nap után már szexeltünk, ami annyira jó volt vele, hogy alig vártam, hogy újra egymáshoz érhessünk. Izgatott nagyon a korkülönbseg, imádtam a titkos, lopott időt, a flörtöléseket amiket mi értettünk csak. Nem kifejezetten az idősebb pasik vonzanak,nagyon személyiség függő, nem elsősorban korfüggő. De izgató a nagy korkülönbseg, ad egy plusz extra jó érzést.

Volt negyvenes férfiakhoz is közöm... de némelyik borzalmas csalódás volt mikor szexre került a sor.

2022. júl. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
67%

Szétnézve a magyar férfiak körében , hogy ne csak mindig a nők legyenek terítéken , a legtöbb férfi pocakos 35 felett , elhanyagolt, foghiánnyal küzdő és hosszú a sor . Remélem azok a férfiak akik feszes cicit , popót meg magát a tökélyt keresik gyereklányokban, azok megütik-e a mércét hozzájuk ? 19 évesen nekem is volt 35 eves párom , de annál idősebb nem kellett volna , ti férfiak sem lesztek fiatalabbak mert fiatal nőt keféltek meg ki kell ábrándítsalak titeket . Ez egónövelésről szól semmi többről na meg kielégülésről. Nincs ezzel semmi baj önmagában , bárki bárkivel kefélhet törvényes kereteken belül , lehet az rossz is jó is életkortól függetlenül.

Érdekesség : a világ legidősebb Gésájának 90 felett is volt kuncsaftja… 😄

2022. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
85%
43: Savanyú az élet? Dögöljön meg a szomszéd tehene is. Legalább a neten te is kiélheted magad...
2022. júl. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem neked savanyú 44 es 🤣

Talán megsértődtél mert magadra ismertél a fönt leírtakban, erre föl ez a támadás ? 😄 Tudod akinek nem inge … 🤣

Aki 40 fölött fiatal lányokat üldöz az agyilag azon a szinten is van , nekem biztos nem kéne egy infantilis 40-es 50-es férfi semmi pénzért sem , meghagyom a lányoknak , azok még szóba állnak velük mert kell nekik a sugárdaddy, még véletlenül sem azért fekszik a legtöbb az idősebb pasik alá mert ajj de vonzó számukra a harmónika kuki , vagy a plöttyös test . A szép fiatal lányok is szép fiatal férfiakkal szeretnek szexelni , ha tetszik ha nem . Ha mégis öregebbre fanyalodnak azt amiatt teszik mert rossz családi háttérből jönnek , mind anyagi vagy rossz apakép es meg megannyi dolog , esetleg meccénást keresnek . Nem azért tudja a legtöbb megdönteni őket mert ,, de jól néz ki “ , persze van kivétel de csak azért , hogy a szabályt erősítse. Igazi emberi vonzalom , igazi szex igazi érzelmek többet érnek bárminél , mint hazug egónövelő önámítások, persze tudom a kérdés szexről szól nem érzelmekről. Mint ahogy vki fentebb írta szokott a rosszlányokon igénybe venni fiatal csajokat , ez teljesen rendbe van nem ámítja magát . Fizet egy szolgáltatásért kapja amiért fizetett , fiatal test + kurci . Ebben legalább az az őszinte aki ezt írta nem ámítja magát azzal , hogy ettől ő fiatalabb lesz , vagy juj mekkora ász mert fiatal csajt ….

A tobbi ember meg el van tévedve de nagyon 😄

2022. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:
74%

45: Eléggé lerít a roszindualt a hosszászólásaidból. Keress fel egy pszichológust, úgy érzem szükséged van egyre...

Neked magaddal van bajod alapvetően.

Egyből kiderült hogy egyetlen mondatból tudni véled mi vagy ki vagyok, pedig hát ugye legyünk őszinték nulla tudás van mögötte. Egyszerűen nagyon világít a rosszindulat belőlled.


Nem vagyok 40 és férfi sem.


De írjál inkább 2x ennyi magyarázatot az lesz a biztos. Akkor tutib lesz... Nyugi másnak is fel fog tűnni milyen vagy akkor is ha nem fogadod el.

Tudod aki minnél többet jártatja a száját másikról annál biztosabb hogy kb semmit sem tud. Igazán szép példa vagy.

2022. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:
67%
Te kötekedsz itt most , én sem hozzad sem máshoz nem szóltam , csak a témához . Úgy bírom mikor az ilyen tudálékos nőszemélyek kezdik a kötekedést , aztán megvannak sértődve mikor visszaválaszolsz. Kattanj le rólam és vagy a témához fűzz vmi okosat vagy hallgass , vagy írj olyannak akit érdekel a magasröptű véleményed . Bye bye !
2022. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
0%
Fiatal lányokkal ismerkedne Balaton parti 40 éves férfi,egy kis flört,kaland,szabaidő kellemes eltöltése és egyébb izgi dolgok. Találkozzunk kalandozzunk,hisz egyszer élünk!!! Irjatok lányok.
2022. júl. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
89%
Szóval megtudtuk #43,#45 -ös válaszolótól, hogy 35 év fölött már csak plöttyedt, harmonika-fütyis férfiak léteznek, miközben a 90 éves nők hamvas frissességükért pénzt nem sajnálva epednek a vágytól feltüzelt bikák. Hát... Érzek itt némi csúsztatást, de fene tudja...
2022. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:
64%

Volt 15 évvel fiatalabb feleségem.

Volt 20 évvel fiatalabb szeretőm évtizedekig.

Volt 10-20-30 évvel fiatalabb nőkkel kapcsolatom, de nem mondanám, hogy a fiatalság minden. Ha egy partner IQ-ja nem eléggé magas, nem igazán érzem jól magam vele. De ezzel a legtöbb nő is hasonlóképpen lehet gondolom!

Én csak a filigrán nőket kedvelem, de ez sem teszi kizárólagossá a választást. Van az a szempár, amitől nem tudsz szabadulni.

Éljenek a nők!

2022. júl. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!