Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb, 40 év körüli férfiak!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb, 40 év körüli férfiak! Milyen érzés egy sokkal fiatalabb nővel szexelni?

Figyelt kérdés
Miben más pl. egy 20-25 évessel mint egy korotokbeli nővel?

2022. jún. 24. 19:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
76%

Hááát én is 50+ vagyok.

Igen, nekem is volt az elmúlt 7 évben 3, 18-20é b.extrákkal kapcs.om. kettő volt rendszetesen pénzezős, de nem a rosszlányok-ról.

Nem "harmónikás" a farkam :-), nem vagyok plöttyedt, sem "sörkövér" :-).


Összességében mindenük vonzott. Konkrétan ami a legjobb bennük, az a brutál szűk punci. Aztán a tükörsima bőr mindenhol. Ezek a külsőségek.

De van bennük valami cserfes bájosság, a stílusukban (már amelyikben). Közvetlenebbek, nem érezni a "checkoló, mennyire jó party vagy te" mentalitást.

A rosdzlanyokon még nem próbálkoztam, de lehet, hogy a jövőben körülnézek, csak egy dologgal nem tudnék azonosulni ott, hogy időre kell élvezkedni azt hiszem.

Szóval én így látom ezt a kérdést.

Jaaa, nőtlen vagyok és nincs gyerek-család életformám.

2022. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
69%
szerintem egy punciba ugyan olyan be tenni csak a fiatal bőre lehet max izgatóbb mert akkor még feszesebb a bör.
2022. júl. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:
52%
Elég unalmas.
2022. júl. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
0%
Nekem írhat lány aki kíváncsi és kölcsönösen megtudjuk milyen.
2022. júl. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:
75%
Fontos a külső is, de inkább a frissességük hoz egy új színt a szeretkezésekbe, kíváncsiak mindenre, friss a testük, agyuk, de csupán az hogy fiatal, még nem minden.
2022. júl. 31. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:
100%

En anno 28 éves koromban voltam 18 éves hölggyel utoljára ilyen szélső értéket figyelmbe véve.

Én azt mondanám hogy ez inkább felelősség mintsem sima elvezkedes. Tisztelettel kell lenni a korkulonbseghez es nem arra gondolok hogy bármiben is tobb lettem volna, eppen ellenkezőleg. De az biztos hogy akkor ott en voltam a tapasztaltabb es a celom az volt hogy maximálisan kielegitsem. Igaz ez nincs maskepp barmely korosztallyal, de itt némiképp felelősséget ereztem abban, hogy véletlen se erezhesse magát diszkomfortosan. A cél Ő volt, az Ő élvezete. Utána jöttem én. Bár amúgy is így érzek barmely partnerem esetében, de itt meginkabb.

Ami ezt követi es magam részéről mai napig feledhetetlen az az hogy fantasztikus élményt tudtam adni valakinek aki egyébként ezt vartan volna a korban hozzak illotol :)

2022. júl. 31. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 Istvan485 ***** válasza:
5%
En is keresnek fiatal tinit!!!
2022. júl. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 anonim ***** válasza:
75%
A nők sokkal jobban kicsinálják egymást, pl. ha egy társaságban egy 35-40-es nő egy fiatal kis ropogós 18-20 évest lát, azonnal lekostólja, mert bizony a pasik már !!! nem ővele foglalkoznak eleget, háttérbe kezd szorulni. De a nők a szentek a pasik meg a szemetek, igaz ?
2022. júl. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim ***** válasza:
100%
Az a társaság összetételétől is függ ki kit kóstol le vagy be . Általában azt olyan nők teszik akiknek kicsi az önértékelése , ez sem kor függő mert ha a nők irigyek egymásra lehetnek egy korúak akkor is ki kezdik egymást . Egyébként férfiak is teszik csak az ,, faszméregetés” .
2022. aug. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 anonim ***** válasza:
88%

Minden nővel csodás lehet a szex, de a fiatalság, üdeség varázsa az idősebbeknél már nem olyan erős. De azért akad olyan nő bőven, aki szexibb mint egy fiatal lányka!


Éljenek a lányok, a nők!

2022. aug. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!