Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fáj a nőknek, ha tövig betoljá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj a nőknek, ha tövig betolják a puncijukba?

Figyelt kérdés

Nők, nektek fájdalmas vagy élvezetes, ha teljesen tövig betolják a péniszt a puncitokba?

Gondolom egyén függő, illetve genetika.

De ha esetleg egyenletes, lassú tempóval eleinte csak ki-be, aztán teljesen betolják párszor.

Voltam már több nővel, és volt mikor tövig betoltam, olyankor megváltozott a nő egy kicsit, nyögött, kicsit hangosabb lett, arckifejezése is változott, nem tudtam, hogy fájt volna neki vagy esetleg jobban élvezte volna, aztán el is felejtettem megkérdezni, ő meg nem panaszkodott.

A másik, mikor egyszer így tövig toltam, olyan volt, mintha valamibe beleütköztem volna, valamit lökdöstem, az mi lehetett?

27F, és nincs kitudja mekkora péniszem. :)


2022. jún. 25. 20:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ne haragudj de ha 27 évesen nem vagy tisztában a másik nem alapvető anatómiájával ami ahhoz kell hogy élvezetes legyen az együttlét az nagyon gáz.

A mehszájba ütközik a farkad, és azon túl hogy ez fáj a legtöbb nőnek, ki is sebességet idővel sőt el is rakosodhat szóval ezzel állj le.

A mehszaj magassága egyebként a ciklus során változik hol alacsonyabban hol magasabban helyezkedik el, így egy nővel is lehet olyan tapasztalatod hogy a szex időpontjától függően máshol érzed a mehszajat.

Azért remélem a csikló tudod hol van, meg mit kell vele csinalni

2022. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Fura olvasni, hogy sokaknak fáj, mert nekem nagyon jó érzés ha a méhszájamnál bököd a vége. Ezért is szeretem a lovagló pózt, úgy jobbann eléri.
2022. jún. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%
Nagyjából a lányok fele élvezi. Van aki egyből, van aki csak akkor ha már nagyon be van indulva. Van viszont aki azonnal szól, hogy ez így nem jó és bármit csinálhatsz, neki valószínűleg nem is lesz ez jó soha. Szóval jah, egyénfüggő. Az anatómiát feljebb leírták.
2022. jún. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 manly ***** válasza:
Attól függ mekkora a farok.
2022. nov. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!