Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem jött be egy nő az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jött be egy nő az első sex alatt/után, az miért volt, milyen volt, mi nem jött be vele, rajta, tőle?

Figyelt kérdés
2022. jún. 27. 22:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A mozdulatlanság passzivitás, attól teljesen kiábrándulok. Olyan mintha maszturbálnék egy guminővel.
2022. jún. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ha full bele vagy zúgva és nem tudod levenni róla a kezed, jóformán feküdhet, mint egy darab fa, akkor is fog tetszeni.

Viszont ha még bizonytalan vagy, bejön is meg nem is, nem csúnya, de nem is álmaid nője, tudod, hogy megszerezheted, de nem vagy biztos, hogy akarod... Akkor minden hiba előjön. De a legjobb ilyenkor amikor minden pozitív csalódás.

Nekem a legkiábrándítóbb a kémia hiánya ilyenkor. Mondjuk elkezded simogatni, és nem a legjobb érzés, tapad össze-vissza, valahogy nem élvezed. Megcsókolod és nem gerjedsz... nem jó az íze, nem jó az illata. Én ezt nevezem kémiának és tényleg jól kell klappolnia. Nagyon rossz, amikor egy szép csajjal odakerülsz, hogy szex és amikor csók és hasonlók vannak, akkor jössz rá, hogy inkább taszít a kémiája.

De van egy jó hírem srácok, ez a probléma csakis akkor jön fel, ha egyéjszakáztok és nem akkor, amikor hamarabb látod meztelenül minthogy első csók megtörtént volna.

Nekem ez kétszer fordult elő, mind a kétszer rossz volt a kémia.

2022. jún. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!