Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfit megerőszakol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfit megerőszakol egy nő, és a férfi feljelentést tesz ellene, akkor ő ezt hogy tudja bizonyítani ?

Figyelt kérdés
Történt már ilyen hogy egy nő szexuálisan bántalmazott egy férfit, és a kapitányságon ezt tudta bizonyítani és komolyan vették? Remélem nem csak kiröhögik ilyenkor őket...

2022. jún. 29. 21:05
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
UI: Félreértés ne essék, velem ilyen nem történt! Pusztán érdekel hogy ilyenkor mi az eljárás.
2022. jún. 29. 21:06
 2/19 anonim ***** válasza:
35%
De kiröhögik. Ebből is látszik, hogy a férfiak rendszerszinten el vannak nyomva.
2022. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
:/ Szomorú
2022. jún. 29. 21:19
 4/19 anonim ***** válasza:
67%

Kétlem, hogy ez túl gyakori lenne. Mégis, hogyan lehet megerőszakolni egy férfit? Lenyelet vele hat viagrát, hogy akkor is álljon, ha nem akar együtt lenni a nővel?

Ha meg akarata ellenére seggbe tolják, azt tudja bizonyítani, tehát nem kérdés.

2022. jún. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#4

Hát ha a nő elkábítja, lekötözi, fenyegeti akkor az erőszak, ès a férfi jogosan érzi magát bántalmazottnak.

Ilyenkor szerintem inkább egy olyan csajt kell elképzelni akivel soha nem akarna senki lefeküdni, ezért erőszakolja ki.

A merevedés pedig akkor is előfordul ha a férfinek ez megalázó és kínos.

2022. jún. 29. 21:36
 6/19 anonim ***** válasza:
35%

Már ne is haragudj, de akkor sem állt fel az exem farka, ha nem volt kedve a szexhez. De azt mondod, hogy valaki, akit éppen bántalmaznak, megaláznak, az fel tudná állítani úgy, hogy ne lankadjon le egy percen belül? (Feltéve persze, hogy alapvetően nem erre indul be.) Bocs, de nem hiszem el.

Bántalmazásért, elrablásért ugyanúgy büntetik a nőt is, vagy ha máshogyan erőszakos volt, de hogy pont a szexxel...

2022. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Az is lehet szexuális erőszak ha mondjuk kényszerítik vagy zsarolják. Nem muszáj itt egyből behatolásos szexre gondolni. Amúgy a nők nagyrészét is csak körülröhögik amíg vér nem folyik, szóval nem lepődnék meg ha a férfiakat még ennyire se vennék komolyan.
2022. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%

Én simán el tudom képzelni, hogy mondjuk kikötözi a pasit, felszopja merevedésig, aztán valahogy elköti a tövénél, hogy ne tudjon visszafolyni a vér, kvázi "úgy tartva" (olvastam ilyen sztorikat, nem magamtól találtam ki :D), és akkor így meg tudja lovagolni. Ugyanakkor ennek is tuti van valami nyoma, mármint az biztosan nem tesz jót a pénisznek, ha így elbánnak vele, és ezt orvos tuti tudja igazolni. Vagy ha alapvetően vonzónak tartja a csajt, de nem akarna vele lefeküdni, mert mondjuk hűséges a párjához, családja simán csak nem szimpatikus neki, mint ember (ami érthető, ha a csaj képes lenne megerőszakolni), vagy bármilyen okból egyszerűen csak tényleg nem akar vele szexelni, akkor azért a fizikai stimulus és a vizuális inger együtt elég lehet egy merevedést produkálni. Más kérdés, hogy a pasi, akit megaláztak, aki szégyelli magát és egyébként is kiröhögnék, mert hát hogy lehet férfit megerőszakolni, az nem fog orvoshoz menni ilyesmiért. Főleg nem rendőrségre. És de, sajnos tuti kiröhögik, mert ismét, hogy lehet egy férfit megerőszakolni. Hát, szerintem lehet és nagyon is elkeserítő, hogy ezt nem veszik komolyan.

(nő vagyok, tehát semennyire sem érintett a témában, de azért simán elképzelhetőnek tartom a dolgot és nem is gondolom úgy, hogy ezt ilyen lazán kéne kezelni)

2022. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy Varga Irén féle nő random rámarkolna gatyán keresztül, már azt is súlyos bántalmazának élném meg. Nem kell itt ilyen bonyolult történetekre gondolni,mint a kikötözött elkötött sztori :D
2022. jún. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanúgy bizonyítják mint amikor nő a sértett. Felveszik a tanúvallomást, próbálnak tárgyi bizonyítékokat begyűjteni, orvosi látlelet (bár pasin nem sok minden látszik) és az eset összes körülményeit mérlegelve meghallgatják majd az elkövetőt is. Kap pár keresztkérdést, megnézik mennyire megalapozott a gyanú (ezt már az ügyész teszi), próbálják feloldani az ellentmondásokat a tanúvallomásokban, ha kell akkor egyéb bizonyítási eljárásokat folytatnak le.
2022. jún. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!