Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehetne orgazmusom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne orgazmusom?

Figyelt kérdés
Már több éve próbálgatom időnként izgatni a puncimat, és az érzés kellemes, de eddig még nem sikerült elélveznem. Először a csiklómat szoktam izgatni, két ujjam közé venni, aztán egy ujjamat betenni, és próbálom elérni a G-pontomat, de nem sikerül. Lehet, hogy azért nem sikerült még, mert szűz vagyok? Adnátok tanácsokat, hogy hogyan tudnám úgy betenni az ujjam, hogy elérjem a G-pontomat, vagy bármilyen más módszert, hogy el tudjak élvezni? (A szexet még nem tudnám elképzelni, nem érzem készen rá magam.)

2022. jún. 30. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Megmutatom szívesen. 49/ f.
2022. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Orgazmusod a csikló izgatástól is lehet. Attól, hogy szűz vagy, el tudsz élvezni, de ki kell tapasztalnod a tested.
2022. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
S3hogyse
2022. jún. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Fel kell fedezned, meg kell ismerned a sajàt testedet. Nem tudunk tuti reveptet ìrni. Mindannyian másképp működünk

Ha most belegondolok, hogy mennyit bénàztam, mennyire nem tudtam ellazulni, mennyire "nem ismertem fel" az orgazmust, hàt nagyon jót nevetek magamon :D

Most sec perc alatt elèlvezek a csiklómat izgatva. De aktus közben is gyorsan megy (persze megfelelő partnerrel)

Tegyél egy kis síkosìtòt az egyik ujjadra ès kezd el simogatni a csiklódat. Ha az nincs, akkor nézz utána, hogy mivel tudod helyettesìteni. Semmiképp se használj testàpolòt. Elrontja a ph-d.

Türelmes legyél, ne akarj azonnal csodàt.

Az meg hogy mindenképp a g pontot keresed szerintem butasàg. Az nem egy gomb, amit meg kell tudnod nyomni...

Ismerd meg a csiklòd, fokozatosan haladj tovàbb...

2022. jún. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Hány éves vagy?
2022. júl. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Nekem frottázzsal vannak orgazmusaim tizenéves korom óta, meg egy időben a zuhannyal kísérleteztem.

Ha ujjal nem megy még a csikló orgazmus sem, lehet érdemes ezeket megpróbálni.

Elmondani nem tudom meddig nem tudtam, hogy amúgy orgazmusaim vannak a frottázs által. Meg azt se, hogy mikor sikerült végre annyira elengednem magam, és magamra figyelnem, hogy az ujjaimmal is sikerült a csiklóorgazmus.

Amúgy egy fun tudomásos fact: a nők 60-70% csak csiklóorgazmusra képes, lehet te is ebbe a csoportba tartozol, és akkor "fölöslegesen" matatsz a G-pont után (nagy valószínűséggel én is, mert 30 éves koromra még egyszer se volt hüvelyi orgazmusom).

2022. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Én 9 évesen maszturbáltam először orgazmussal, akkor dörgölőztem. Kezdd azzal, az a legegyszerűbb, vegyél a lábaid közé egy párnát és finoman dörgölőzz hozzá. Attól tuti lesz. Ha én az ujjaim közé veszem a csiklóm, az nagyon szokott fájni, legalábbis ha hozzáérek csupaszon, elvileg sokkal érzékenyebb, mint a makk; ezért én csak dörzsölöm két ujjal orgazmusig. A g pont pedig nincs annyira mélyen, simán eléred, sztem az okozza a legjobb orgazmust az összes közül, és utána még a csiklómmal is tudok egyet élvezni (vagy többet). A g pont egy szivacsos kis korong alakú szövet, úgy tudod elérni, ha behajlítod magad felé az ujjad. Hidd el azt megérzed ha megtaláltad😃. Ha elélvezni nem is tudsz a g ponttól, nagyon jó érzés ingerelni, aztán rásegítesz csiklóval és kész is. Csak próbálkozz, mert nem árt ezeket a dolgokat tudni, mire szexre kerül a sor.
2022. júl. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező, azóta változás?
2022. aug. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!