Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha már kezdem azt érezni gáz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már kezdem azt érezni gáz ha szűz vagyok, szedjek össze valakit esetleg buliban, vagy mindenkèpp érdemes megvárni az igazit? L

Figyelt kérdés

2022. júl. 1. 01:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%

Kedves mindenki.

Most saját véleményemet fogom leírni. Lepontozni innentől nem ér 🤓


Szerintem az "igazi" nem létezik. Az csak egy dogma. Azok az emberek akikhez passzolsz (kívül, belül, vice-versa), és le tudnád élni vele az életed, ők lehetséges társak. Közülük bármelyikből lehet az IGAZI, de csak ha megállapodsz (ezt a szót sokáig én sem értettem és nem is szerettem mert olyan kompromisszumosnak/veszteségesnek tűnt).

Jobb esetben az igaziba szerelmes vagy, és attól lesz az igazi, hogy nem csak tudod, de AKAROD, hogy vele éld le az életed.


Legrosszabbul azok járnak, akik ragaszkodnak az igazihoz, mert nekik soha esélyük sincs őt megtalálni


A szexhez nem kell párkapcsolat. Más dolgok viszont kellenek, amik sajnos sok párkapcsolatból is hianyoznak. Sajnos sokan azért bonyolódnak párkapcsolatba, hogy legitimálják (a társadalmi konvencioknak való megfeleléssel -leginkább-önmaguknak), hogy szexelhessenek.


"Drágám. Kicsim. Szeretlek. Én jobban" stb dolgokat mantráznak, de ezek mind üres szavak. Így emberhez méltatlan, főleg hogy sokszor emiatt sérül az, aki érzelmileg gyengébb/naívabb.


Kérdező, én nem mondhatom meg mit csinálj. Nem ismerlek, így nem lehetek benne biztos mi lenne számodra a legjobb. De egy biztos: a szélsőségektől jobb távol maradni. Egyik szélsőség a bulihelyen összeszedett egyéjszakás.


A múltat, és a jelent (ezzel együtt azt is hogy miért nem voltál még képes érzelmi és erotikus tapasztalatot szerezni) viszont segíthetek megérteni.


33F

2022. júl. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Várd meg !!!!!!!
2022. júl. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
95%
Na meg is jött az első Gyk-s kani aki làthatatlanban is màr elkapna XD
2022. júl. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Persze hogy várd ki azt akivel majd érezni fogod hogy eljött az ideje. De akkor keresd is, ne csak várd : )
2022. júl. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Már várom a következő kérdést. "Honnan tudom majd, hogy ő az igazi?"
2022. júl. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!