Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan reagálnátok arra ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok arra ha a randipartneretekről kiderülne 40 évesen még szűz?

Figyelt kérdés

Ha nő vagy és kiderülne egy 40 éves szűz pasival találkozgatsz.

Ha férfi vagy és kiderülne egy 40 éves szűz lánnyal találkozgatsz.

Férfi vagyok ne írjatok privátot.



2022. júl. 3. 14:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Érdekesnek tartanám.

De mivel elég domináns személyiség vagyok, szívesen megtanítanám hogy használja a kukacát.

2022. júl. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13%
Valami nagy baj lehet fejben, offolnám. Nekem férfi kell, nem egy muja kis görcs.
2022. júl. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%

Ha megtudnám hogy 40 éves akkor off. Ha szűz az nem baj.


20 éves vagyok. :D

2022. júl. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy 40 éves szűz nővel randiznék, szerintem nagyon be lennék indulva, hogy talán én lehetnék neki az első.

Bár nem hinném, hogy ez előfordulna, mert nem vagyok 40, és rendszerint némileg fiatalabbak jönnek be.

2022. júl. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok. Nekem tetszene. Izgalmasnak tartanám. Persze nem kerítenék ennek túl nagy feneket, nehogy kínosan érezze magát emiatt a lány.
2022. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként azt mondom, hogy elszomorodnék, mert tudnám, hogy mindjárt reggel, csörög az óra és mehetek dolgozni.
2022. júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ott valami nem jó az biztos
2022. júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, mi lenne? Ha szimpatikus volt eddig, ezért biztos nem küldeném el. Mivel nem alkalmi kalandokat keresek, nem érdekelne. Legyen normális, lelkes és meglátjuk milyen lesz az ágyban. Az se jó, ha valakinek túl sok nője volt és az se, ha nem egyezik a szexuális ízlésünk. Semmit nem jelent, hogy szűz még.
2022. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként nagyon izgalmasnak találnám. De a 40 éves szűz nő olyan ritka lehet, mint égen a csillag, kivéve, ha bányarém, vagy ha valami miatt egyáltalán nem nyitott arra, hogy szexeljen. Ez esetben meg nyilván velem sem akarna.
2022. júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21%
A 16 éves unoka öcsém aki úgy néz ki mint 5 éves korában csak nagyobb még az is szexel. Xd Hogy lehetnek akkor ezek szűzek 40 évesen?
2022. júl. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!