Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 30 éves vagyok és szűz, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 éves vagyok és szűz, és ha ne tán így maradok azt nagyon meg fogom bánni öreg koromban?

Figyelt kérdés
Hogy semmit nem éltem nincs mire emlékezni. Vagy a halálom napján megbánom? Az a baj nem értek a nőkhöz.

2022. jún. 28. 15:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Bánni fogod. Legalább egy prostihoz vagy masszázsra menj el.
2022. jún. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Ha magadhoz nem értesz, máshoz hogy akarsz…. nem 30 meg 40 év felett kezdeni "tisztánlátni", mert addigra már kicsit késő "ébredni", az életed nagyobb része már pocsékba ment.

Nyilván belső késztetés, habitus, és gyári állapot mind hozzájárul ahhoz, hogy egyáltalán fogsz-e látni, vagy csak nézni egy életen át !?

2022. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak attól függ, hogy érzel e utána késztetést.

Én sem fogok soha ejtőernyős ugrást csinálni,de biztos,hogy nem fogom azt érezni,hogy kimaradtam egy jó dologból.

2022. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
A szavaidból nekem az jön le, máris bánod. Ha meg szánalom szexben reménykedsz itt, akkor el vagy tévedve csibefalat.
2022. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Ugyan nem teljesen ez az esetem, de hasonló.. keresztény családba születtem, szigorú dogmák között neveltek, ennek az összes hátráványal együtt... bármikor is alakult volna kapcsolat egy lánnyal, mindig jött a lelkifurdalás belül... húszas éveim közepén sikerült kilépnem ebből a f..szságból. És igen, bánom, hogy annyi mindenről lemaradtam. Mostmár házas vagyok, nem csalom meg a feleségem, de sajnálom, hogy csomó minden nem lesz meg..

Menj el egy prostihoz, utána könnyebb lesz csajozni is, ha már nem misztifikálod túl a szexet.

2022. jún. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Igen.
2022. jún. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Én is annyi vagyok és nekem is pont ilyen gondolataim vannak, de közben tudom hogy úgysem fogom elveszíteni…

Plusz ha 30 évig nem csináltam(nem is tudtam) akkor ezután már minek

2022. jún. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mi az hogy minek?
2022. jún. 28. 17:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Minek? Azér’ mer’ jó☝️.
2022. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Senior Séf ***** válasza:
88%
Ha örökké szűz maradsz, nem lesz mit megbánnod, hiszen nem tudod, miről maradtál le.
2022. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!