Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Némelyik nő,miért tiltakozik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Némelyik nő,miért tiltakozik mikor a szopásról beszélünk? Némelyik annyira prüd hogy undorítónak tartja vagy nem értem. A pasik is valahol viszonozzák mi ebben a rossz? Te szereted csinálni a párodnak vagy undorodsz az ilyesmitől? És miért?

Figyelt kérdés

Munka helyen egy csapatba beszélgettünk és 3 m.társam a sok közül el kezdett hisztizni hogy fujj de undorító ne beszéljünk ilyenről stb.

Volt aki vevő volt rá és természetesnek tartja az orált.

(20-50év közti korosztály vagyunk).

Olyan dolgokat mondtak, hogy csak néztem,egyik táncol a pasijának a másik mindenféle ruhákat vesz fel hogy inponálljon .

Sok hasonló dolgokat meséltek úgyhogy,zajlott az élet :)

Szerintem aki ennyire tiltakozik annak a házasságnak annyi!

A pasik is viszonozzák mi ebben a rossz?



2022. júl. 10. 09:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el pont amelyik fujjongott,az szopik a legtöbbet!😁
2022. júl. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Lehet :)
2022. júl. 14. 04:35
 13/13 anonim ***** válasza:
26%

#10

Pedig van olyan, hogy csak a szopás jöhet szóba... Sajnos.

Én szeretek nyalni, szeretem nézni, ahogy élvez a csaj, de ha nem hajlandó bizonyos helyeken levenni a bigyijat, akkor minden előzmény nélkül jön a szopás... Nem onzoseg, de szereti. Én is 😉

Mondjuk érdekes, hogy kocsiban pl nem tudom kinyalni, mert mi lesz, ha meglátja valaki, viszont ugyanott gond nélkül cumizik. Nem értem én a nőket 🤪

46f

2022. júl. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!