Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azzal, hogy széttetted a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal, hogy széttetted a lábad egy-két fickónak, nyíltak meg előtted lehetőségek, jutottál előbbre az életedben? Mit sikerült így a bájaiddal elérni és kinél?

Figyelt kérdés
Nyilván lányok néhány mondatos válaszai érdekelnek, és olyan akinél már volt rá precedens.

2022. júl. 11. 14:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%

Észrevettem, hogy még a lábamat sem kell széttenni, és a pasiknak ama szánalmas rétege, amelyik azt hiszi, hogy majd szétteszem, szépen elhalmoz mindennel. Hosszú évek óta nem viszek pénzt szórakozóhelyre, és így is rendesen be tudok csípni, és megkajálni.

Mindig van valaki, aki elhalmoz ezzel-azzal.

Ha szétteszem a lábam, akkor komolyabb dolgokat is elérek.

Jól keresek, jó életem van. De egyszerűen élvezem, hogy lihegő kiskutyát tudok csinálni egy felnőtt férfiból.

2022. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%
1. A férfiak végtelenül ostobák. Én ugyanezt csinálom. Hihetetlen,hogy egy két szép szó és máris elhalmoznak mindennel. Még csak le sem kell feküdnöm velük. Elég fenntartani azt az illúziót bennük, h egyszer majd megkapnak. De sosem kapnak meg :)
2022. júl. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
36%

14:39 - Pontosan 😀

És még minket tartanak butának, meg efféle, meg hogy ők az erősebbik nem.

De hogy tudnék rájuk erősebbként tekinteni, ha bármikor az orruknál fogva vezetem őket?

2022. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
1. Állandó szédítgetést még a jog is büntetni rendeli, úgy hívják bíztatási kár :D
2022. júl. 11. 14:43
 5/22 anonim ***** válasza:
22%
3. Jól mondod. Volt akinél nem vált be ez a módszer,azokat jól elhordtam mindennek, nőgyűlölőnek meg hímsovinisztának. Fülükek farkukat behúzva menekültek :D Ostobák... De a legtöbb pasi meghív mindenfélére, múltkor is a legjobb barátnőmmel úgy mentünk el bulizni h nem volt nalunk egy filler sem. Csüngöttek rajtunk a pasik :D
2022. júl. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Bruh hát nekem nőként is nagyon fura az első két választ olvasni, sose húznék le anyagilag egy férfit. Mindig igyekszem úgy csinálni, ha ő meghív valamire akkor én is álljak később egy italt vagy hasonló. Bár járok szórakozóhelyre is, mindig magamnak veszem az italt és mást is, nem is engedném hogy meghívjanak.. Persze valakinek a szeme se rebben ha pasikról kell legombolni pénzt mert biztos a pasi a hülye aki belemegy ebbe a játszmázásba, de szerintem a nőt is minősíti.
2022. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
#1 legjobban pont az ilyen nőket szeretem pofára ejteni, amelyik azt hiszi hogy elájulok tőle ha csak megszólal vagy úgy néz rám, aztán végül ő van megsértődve mikor leoffolom. Szó se róla, biztos talál valami balekot aki bedől, de az egójának szemmel látható csapás hogy nálam sokkal jobb palikat az ujjára csavar, nálam meg nem ér el semmit és nem érti.
2022. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

Jajjajj hova kerültem 😂😂

Ez olyan mint mikor a férfiak bizonygatják hogy ekkora fa*om van, milliomos vagyok, ennyivel voltam, ilyen jó vagyok mindenhol, közben sehol semmi XD


Hölgyeim, maguk álmodoznak. Amelyik ember valóban ennyire elégedett mindennel az életében az hétfő délután nem egy anonim oldalon fogja böngészni a szexuális kategóriát és vadul válaszolgatni:D Ezen azért érdemes elgondolkodni:D

2022. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%

Azért nem mindegy hogy egy perverz k*csöggel tollsz ki vagy egy kedves fiúval.


A másodikat azért nem kéne kihasználni :D

2022. júl. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

2-esre ugyanez vonatkozik 😁 a 6-osnak meg gyűrűt, bár nem lepődnék meg ha már lenne neki, az ilyen nők mindig kitűnnek az ócska lehúzósok közül


#7 voltam

2022. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!