Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A heterók miért nem akarnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A heterók miért nem akarnak biszexuálissal kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Negatív tapasztalatok, vagy előitélet az oka? Miért nem kell egy biszexuális igazán sem a heteróknak, sem a melegeknek? Mi a gondjuk a biszexekkel?
2022. júl. 14. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hetero csak egyfelé kacsingat. A biszex mindent megnéz.

Könnyebben “vihető”.

2022. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A könnyebben vihető az kb azt jelenti, hogy elvtelen, erkölcstelen egy biszex?
2022. júl. 14. 21:03
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindkettőben felmerül hogy mi van erősödik a biszexben a másik nem iránti vágy, nem csábítja-e majd félrelépésre. Ettől ez még - ahogy a kérdésed is - durva általánosítás, mert minden egyénfüggő.
2022. júl. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én egy heterót de meleget sem ismerek, akik gondolkodás nélkül, örömmel kezdenének kapcsolatba biszexuálissal. Nem hiszem hogy ez véletlen.
2022. júl. 14. 21:13
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én hetero férfi vagyok és örülnék ha a feleségem biszex lenne.
2022. júl. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5-ös, mi volna benne jó?
2022. júl. 14. 21:19
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
én is örülnék egy biszex csajnak , életem egyik nagy élménye fiatal koromban a barátnőm rajtam mutatta meg a barátnőjének hogy kell szopni.elősször csak a csajom csinálta magyarázta is utána a barátcsaj kérte had próbája ki ő is hogy jól csinálja e .gyorsan tele élveztem a száját a csajom erre előjött azzal hogy végül is én megcsaltam hát mondom akkor nyaljátok ki egymást és akkor kvittek leszünk húúú az egy embertelen nagy élmény volt
2022. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Biszex nővel nincs gond, biszex férfi az gusztustalan.
2022. júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgx nézzük, akkor a férfiak nagyobb szàzalékban ,,toleràlnának” egy kapcsolatban egy biszex nőt, mint fordítva. Azért a férfiak többsége szerintem még örülne is neki. Párom sem hisztizett sose az édeshármas miatt
2022. júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
8-as, miért más egy biszexuális férfi, mint egy biszexuális nő?
2022. júl. 14. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!