Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen pozíciók vannak arra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pozíciók vannak arra, ha az számomra a lényeg, hogy a lehető legtöbb ponton érintsem, lehető legnagyobb össz. bőrfelületen érezzem erősen a párom testét?

Figyelt kérdés

Párom előtt nem volt még senkivel sem testi kapcsolatom. Emiatt pár dolog valós lényegét most tapasztalom meg fokozatosan.


Biztos másoknál is alapvető, Nekem meg fokozottan is fontos az, hogy a lehető legeslegjobban, legerősebben, legáthatóbban érezzük, átfogjuk egymás testét, érinteseit...


Munka után reggel hozzá fogok menni, s megbeszéltük/megszerveztük hogy egy teljes napot, zavartalanul csak ennek tudjunk szentelni (szex nélkül).


Magunk is keresgéljük a testhelyzeteket, pozíciókat, hogy pl. esténként minél jobban átfogjuk egymást, de érdekelne, vannak-e erre ajánlatok, ábrák, leírások, amik új ötleteket adhatnának. Különösen érdekelnének olyan pozíciók, ahol az átfogás mellett könnyebben tudunk folyamatosan csókolózni.


Sajnos nem vagyunk teljesen megegyezőek magasságban, de sokban nem különbözünk : Én picivel magasabb vagyok, 175 cm, 💓Ő💓 pedig 162.



2022. júl. 19. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szimpla misszionárius. A magasságkülönbség nem oszt, nem szoroz.
2022. júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk picit több a magasságkül de ami pl filmezéshez bevált, hogy egymás mellé ülünk és kb a szegycsontjára hajtom a fejem, ő meg teljesenátkarol, a keze lelóg kb a derekam magasságába és ott megfogom a kezét. Ehhez egy vagy mindkét lábat az ölébe, hogy ne fájjon a lábam.

A másik a meztelenül fekvés, ő háton, én oldalamon úgy hogy mindenem érintse a testét és a felső kezem a mellkasán pihen. Így túl melegünk sincs de mégis összeérünk

2rn

2022. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a szemből lovaglás, ülve. Közben egyszerre tudom markolászni a fenekét, szopogatni a mellét vagy smárolni.
2022. júl. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a szemből álló, ha nem vagytok túlzottan nagy darabok és jók a combizmaid. nagyon fullos érzéki póz, mindent meg tudtok csinálni, amit egy álló csókolózás közben lehet, csak hozzá pluszban akció is van.
2022. júl. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!