Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Reggeli merev állapotom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggeli merev állapotom látványa hidegen hagyja a párom. Létezik bevált praktika figyelem felhívásra?

Figyelt kérdés

Olvastam, vannak rosszabb intim kapcsolatok nálunk, akiknél 30as éveikben már sex is alig van. Csak nehogy oda jussunk mi is, ettől félek.

Esküvőnk elött vagyunk, 7 éve vagyunk pár.

30f



2022. júl. 22. 06:56
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

10es, kb ilyesmi.


Amúgy én szoktam sokat dicsérni. Sőt, elég sokat dicsérem, kedveskedek, bókolok.

Ez azért fordítva szokott lenni a legtöbb kapcsolatban. Azaz a nő szokott a figyelmes lenni, és a férfi szokott a "hidegebb", ingerszegényebb lenni.

Az hogy beszéljek vele róla. Ez csak oda szokott jutni hogy felpukkad, és az én kedvem is elmegy a sextől is...

Tököm tudja mi is volna a jó...

2022. júl. 22. 10:10
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Vigyél neki este egy csokor virágot, csináld meg a házimunkát 😂

Amúgy a vágy az ágyon kívül kezdődik, ott csak beteljesedik. A kapcsolatotok kezd ellaposodni, elszürkülni. Rossz hírem van... ha ez a trend folytatódik akkor még kevesebb lesz a szex.

2022. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

#10

Jól csinálod! Meg is fog becsülni! Nem csak ezek miatt, de nagyban hozzájárul!

2022. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hát igen, vagy ezt visszafordítjátok, amihez ő is kell, vagy ez az egész szép lassan elsüllyed a semmiben – persze ha megvárjátok.
2022. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Főztem, mostam, terigettem, füvet nyírtam, darazsakat írtottam.

Melóból hazaér, tus, bugyiban mutogatja magát. Ledől, odahív. Na mondom hátha... erre én apránként tudtára adom hogy kinyalnám, de ebből csak az lett hogy ellökött magától.

A délután eltelt, és most itt horkol az ágyon.

Én meg azon tanakodom mi a francnak kértem meg a kezét.

Ezt csak úgy leírtam, jelezvén hogy eddig a szakadék szélén voltunk, de most egy nagy lépést tettünk előre.

2022. júl. 22. 22:23
 16/21 anonim ***** válasza:

Nem kevés meló kell, de megoldható, de ehhez ketten kelletek. Igazából több dolgon is közösen kell javítanotok:

- Kommunikáció

- Minőségi együtt töltött idő

- Intimitás

Szóval szerintem ülj le vele beszélni. Próbáljatok meg randizni, együtt csináljàtok a házimunkát (ez eddig is ment neked), figyeljetek a másikra (mire vágyik, milyen a kedve stb). Nem mondom, hogy gyorsan fog menni, de sikerülni fog. Ha nem megy, akkor terapeuta nagyon sokat tud segíteni.

2022. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
8%
Amíg alszik, dugd a szájába, ezzel keltsd. Ha fent van, akkor meg a segglyukába
2022. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát te tudod, de az utolsó kommented alapján ebből jó szar házasság lesz. Nem azért, mert reggel nem markolja meg a farkad, hanem mert megkérdőjelezed magadban az eljegyzést és már ilyen megfordul a fejedben a házasság előtt. Ráadásul 4-5 szex van hetente ennyi év után is. Tehát hiányod nem igazán lehetne. Attól, hogy reggel nem indítja be a farkad látványa..


Ezt az utat már megjártam. Bennem is megkérdőjeleződött a házasság előtt, hogy biztos róla akarom-e lerángatni a bugyit, ameddig csak élek és többé nem lesz más. Végül házasság lett. Másfél év múlva meg kapuzárási pánik. 30 évesen. Végül válás. A jelenlegi házasságom előtt meg sem fordult a fejemben, hogy esetleg nem akarom. 35 éves koromra felnőttem és olyan lányt vettem el, akivel nem volt kérdés, hogy akarom-e, még ha hétköznap reggel hidegen is hagyja esetleg az álló farkam. 🙂

2022. júl. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

19es.

Hol is kezdjem... megyek sorba.

Mi összességében elég jól megvagyunk. A mostani heti 2 sex és a nagyon sokadik kifogás, és magyarázkodások sora miatt borult ki a bili, nem azért mert egyszer nem markolt rá. Úgy érzem nem én kérdőjelezem meg magam, hanem erre ő maga vezet rá.


Kapuzárási pánikról nemtudom mit mondjak. Nem akarom hogy ezt megtapasztaljuk. Páromnak én vagyok az első, emiatt azért bennem van a félsz hogy 3-5-8év mulva mondjuk ez kibukkk nála. De úgy állok hozzá hogyha oda jutunk, megértő leszek.


Reggel szembesítettem amire amúgy rá is volt készülve. Csak kicsit mellbevágóbban osztottam le a lapokat mint várta, sírás lett belöle. Mondtam hogy nincs szükségem a sexre mert ezt hozta már ki belölem a sokadik visszautasítása. Erre ő sirva is, de mindta hogy szüksége van rám, és végül mégiscsak sex lett a vége (pedig probáltam sztrájkolni, hogy érezze milyen az ha én hidegülök el).


Ez ilyen fordított pszihológia.

2022. júl. 24. 12:26
 20/21 anonim ***** válasza:

Nos én nőként írok neked választ, nem tudom, segít e. Nagyon sokat gondolkodtam azon a témán, hogy valaki szexuális igénye hogyan is alakul ki az élete során, illetve mennyire tudja ide oda bikkenteni ez az, hogy ki mit hoz ki a másikból..

En azt gondolom, lehet, hogy rosszul, de magamból kiindulva szerintem a szexuális vágyunk milyensége már gyermekkorban kialakul... En már akkor is mindig a fiúkat lestem, és noha nem is tudtam, miért, nyilván nem, de már 4 évesen is felizgatott egy farok látványa. Minden nap szinte onkielegitettem is. Tehát alapvetően szeribtem gyermekkorban eldol.

Amikor osszekoltoztem à párommal, huhhh, en total oda voltam, hogy reggel agaskodik, és ahogy megalatom bármikor, már bizsereg is à hasam alja. Nekem be kell tennie, nagyjából Meg követelem.

Persze itt nyilván tegyük hozzá, hogy nem mindenkit kíván az ember! Nem lehet, hogy esetleg a kémiaval van gond? Mert én ezt nem tudom elkepzelni, hogy ha valakihez rettenetesen vonzodom, hidegen hagyna, hogy éppen 15-20 centi mélyen tolna belém 😁

2022. júl. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!