Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az exférjem amikor a gyerekeke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exférjem amikor a gyerekeket látogatja, akkor engem is meg... szóval értitek. Hogyan tudnám leállítani, nekem barátom van, állítólag neki is van új nője? 31/nő

Figyelt kérdés
2022. júl. 29. 07:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%
Mintha csak ő lenne a hibás... Pedig mindenhez 2 ember kell. Próbálj határozottan fellépni vagy pedig a barátod is legyen ott amikor megy látogatóba.
2022. júl. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Rájött hogy mégse olyan jó azzal a nővel, aztán próbàlt visszamászni.

Valami hasonló helyzetben voltam èn is még nem rég, csak nem házasságban.

De ennek már vége, szerencsére!

2022. júl. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
A barátom nincs ott akkor, külön kérte, mert olyankor a gyerekekre kiváncsi, és rám ugye.
2022. júl. 29. 07:19
 4/30 anonim ***** válasza:
76%
Nehéz lenne nemet mondani neki?
2022. júl. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
45%

Lehet ott kellene lennie. Mi az hogy ő kéri? A barátod az "új" életed része nem?

Ebben az "új életben" az ex csak egy vendég( persze a közös mult és a gyerekek az egy erős kapocs) szóval semmi joga szabályokat hozni. Ha nem fogadja el akkor biztos,az van amit a 2-es leírt.

2022. júl. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem csak egy vendék, a gyermekeim apja. Németben dolgozik, igen jó gyerektartást fizet. A gyermekeimre is gondolnom kell.
2022. júl. 29. 07:31
 7/30 anonim ***** válasza:
42%

#5 vagyok

Csak egy kis kiegészítés.

Ha viszont neked ez valamiért jól esik és belemész akkor viszont az új barátod köpöd szemközt. Emiatt a mérleg nyelve feléd billen mint hibás a sztoriban.

2022. júl. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
75%
Tehát ha jól értem, a gyerektartás miatt is csinálod? Akkor kérem ez nem más mint üzletszerű kéjelgés
2022. júl. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Cpt_Obviously ***** válasza:
64%
Szóval az exférjeddel csaldo a barátodat, gratulálok ehez geric sem kell.
2022. júl. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
71%
Nincs ebben semmi rossz. Az exed krvája vagy a gyerektartásra hivatkozva. És annyira nem lehet ellenedre, ha ezt minden alkalommal hagyod. Semmi baj nincs ezzel ameddig az új pasid meg nem tudja. Mert egyszer kiderül abban biztos lehetsz.
2022. júl. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!