Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy masztizzak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy masztizzak?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva megyek Szöulba 2 hétre a koreai barátaimhoz, náluk fogok lakni, külön élnek már a szüleiktől, csak mi leszünk hárman. Barátom hívott meg magukhoz, itt ismerkedtem össze vele, (Nem a párom, nincs társam, csak barátok vagyunk) viszont a tesóját (lány), még nem láttam élőben. És ők szerintem azért zárkozottak ilyen téren. Egy maszti nálam 10-20 perc, szeretem, ha csend van körülöttem, nem kell félni attól, hogy lebukok. Namost, csak fekve megy, így fürdőszoba kizárva, kicsi a lakás ahova megyünk, szóval biztosan nem fogok külön aludni. Várjam meg, míg elalszanak? De akkor én mikor alszok? Én nincs pofám ott csinálni közöttük... Nyögni nem szoktam, az nem probléma. Ja, lány vagyok. Valami ötlet?

2022. aug. 3. 11:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vall túl nagy életképességre hogy ezt a gyakorin kell megkérdezned, hogy milyen módon vitelezd ezt ki…
2022. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy volt. :)
2022. aug. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ok, majd megírom. Bár valószínű, hogy nem lesz belőle semmi:)
2022. aug. 3. 20:54
 14/19 anonim ***** válasza:
50%
Nálam is lehet.még be is segitenék😜 F48
2022. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Most latom a 11-es kommentjét. Miért vallna életképtelenségre, szimplán erdekelt, mások hogy oldják meg.
2022. aug. 4. 06:23
 16/19 A kérdező kommentje:
Meg amúgy zavar a pusilés, kakilás még jobban. Bár gondolom azt ők is fogják csinálni.
2022. aug. 4. 06:24
 17/19 A kérdező kommentje:
Jajj, utolsó, nem kell kösz.
2022. aug. 4. 12:03
 18/19 anonim ***** válasza:

Hát ez a komment szekció agyhalált okozott. Oké, hogy nem egy világvége dolog, de azt hiszem az emberek elfeledték az oldal lényegét. Itt segítő választ adunk egy kérdésre, nem kioktatjuk a kérdezőt. Amúgy hogy próbáljak én is válaszolni, azt mondanám zuhany közben, vagy esetleg bekamuzott nagy dolog végzés közben. De ahogy mások mondták, akár ki is birhatod a 2 hetet, mondjuk én is nyaralok szintén 2 hét hosszan és inkább választom a nindzsa módszert, mert nincs kedvem két hetet várni. (Mondjuk én fiú vagyok, nem tudom neked mennyire jön az inger ennyi idő alatt)

Mindenesetre sok sikert, már hat napos a kérdés de még van idő úgyhogy talán segít ha nézed a kérdést. Minden jót!

2022. aug. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hogyan sikerült? :)
2022. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!