Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero nők. Fordult már elő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero nők. Fordult már elő hogy egyetlen egyszer egy nő mozgatott meg? Pedig eddig csak férfiak jöttek be?

Figyelt kérdés

Milyen érzés volt? "Ijesztő", vagy jó?

Tettél lépéseket felé?

Meglepődtél hogy előtte csak férfi tetszett, de utána egyetlen egy nő megfogott?



2022. aug. 10. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Hahó HETERÓ! Tisztában vagy a szó jelentésével? Ha egy nőt egy nő mozgat meg, az nem heteró!


Ma van a hülye kérdések világnapja, vagy mi?

2022. aug. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem
2022. aug. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ilyen hülye gyerekek a férfiaktól is megkérdezik ezt a baromságot.
2022. aug. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Te lehet hülye vagy. Volt ismerősöm aki csak férfiakhoz vonzódott, nem is tudta elképzelni hogy megfogja úgy őt egy nő, de aztán megtörtént. Egyetlen egyszer. Mi nem érthető még neked ebben? Ha veled nem történt ilyen, akkor nem történt. Nem kell ide írkálnod. Minek nyitsz meg olyan kérdést amihez nincs közöd?!
2022. aug. 10. 19:19
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Igen, a legjobb barátnőm. De végül nem lett semmi.

22l

2022. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Igen, de nem vagyok hetero:)
2022. aug. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Szerinted ennek a kérdésnek mennyi értelme van? A hetero definíció szerint azt jelenti a nőknél, hogy csak a férfiak érdeklik, a nők nem. Nem, kicsit sem. Nem, egyszer sem. Fasznak nem lehet már felfogni. Én kérek elnézést, hogy normális vagyok.
2022. aug. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Tényleg bele kell kötni a Kérdezőbe? Annyira nehéz érteni a kérdését? Idiótak...
2022. aug. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, pár idiótának nagyon nehéz érteni a kérdést. Pedig már "érthetőbben" is átfogalmaztam.

De ahelyett hogy elhúznak, hozzászólnak.

"Én kérek elnézést, hogy normális vagyok" - jön ez a szar duma. Ki kérte hogy kérj elnézést. Menj innen és nyald a pasidat. Senkit nem izgat hogy mekkora hetero vagy. Elnézést sem kell kérni. Nem neked szólt a kérdésem

2022. aug. 14. 17:29
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
1es és 7es: ahogy sok minden más is, ez sem csak fekete és fehér lehet. Vannak átmenetek. Attól hogy egy nőt egyszer megmozgat egy masik nő, attól még simán lehet közelebb a heteróhoz, mint a biszexhez. Főleg ha amúgy nem is történt semmi.
2022. aug. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!