Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akiket nem mozgatott a karrier...

Akiket nem mozgatott a karrier epites hanem inkabb a csaladalapitas volt fontos annak a parja h kezelte ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
A parommal par napja beszelgettunk,ossze akarunk koltozni de nincs lakas,es mondta hogy en amikor tehettem miert nem a karrieremet epitettem es sporoltam ossze egy lakasra es miert nem akartam elkoltozni otthonrol.Ez engem annyira nem vagott sziven,mondtam h nekem ez sose volt fontos,de anyukam mikor elmeseltem nagyon kiakadt..Mi az ami ebben annyira szornyu?
2021. máj. 20. 14:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Nem szörnyű, de nem is jó. Gondolom te vagy a pasi.
2021. máj. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az egyetlen aggasztó, hogy magadnak hazudsz. Eleve a karrierépítés nem zárja ki a családalapítást. Amit te amúgy nem alapítottál, szóval nem foghatod rá, hogy emiatt nincs karriered. Másrészt a karrierépítés nem azt jelenti, hogy az ember lakásra gyűjt.
2021. máj. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%

Nem sok összefüggést látok a kérdésed és a szöveg között. Milyen családalapításról beszélsz?

Engem nem mozgatott a karrierépítés, mivel nem szeretek dolgozni, lébecolós életstílust folytatok egy viszonylag rosszul fizető, de megbízható állásban. A feleségem ezt el is fogadja, két gyerekünk van, albérletben élünk de anyagi problémák nélkül. Házat nem is tervezek venni egyáltalán.

Vannak nők, akiknek fontos hogy motivált, jól kereső férje legyen, és vannak olyanok mint az enyém, akinek nem. Én az előbbi fajtával soha nem tudnék együtt élni, ezt a fajta bszogatást egyszerűen nem tudnám elviselni. Lusta vagyok, az is maradok, ennyi. Mindenki keressen magának olyan partnert, aki ezekben az alap személyiségvonásokban kompatibilis.

Ha tőlem ilyet kérdezne valaki, hogy miért nem a karrieremet építettem és miért nincs lakás, menekülnék. És amúgy ezt javaslom neked is, bár szerintem a nő úgyis dobni fog, érthető módon. Tényleg fontos hogy ebben passzoljatok.

2021. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Van egy munkam amiben viszonylag regebb ota dolgozom,van egy gyerekem az elozo kapcsolatombol.Abban nem volt problema a munkam.Szeretem csinalni.Es szerettem itthon lakni.En vagyok a par noi tagja a kapcsolatban
2021. máj. 20. 15:33
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
Amilyen szemétládák a munkaadók be sem jelentenek így megszületni sem érdemes !
2021. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
tehát van egy gyereked, anyádéknál élsz és most van egy új kapcsolatod, aki nem érti, miért nem spóroltál össze pénzt hogy elköltözhess anyádéktól? te meg azt válaszoltad hgy ez sose volt prioritás neked? ez nekem se tetszene, nem allnék le olyan emberrel, aki a sajét gyerekével együtt a szülei nyakán ér, és meg se fordul a fejében, hogy esetleg külön költözzön.
2021. máj. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Ő a nő, nőknél nem elvárt ez társadalmilag sem. Bár én nem ismerném be ha nő lennék, h inkább semmit nem akartam csinálni, fejlődni stb, inkább babázok.
2021. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
#7 nyilván ha mondjuk nem keres annyit hogy értékelhető összeget tudjon félretenni, az sajnálatos, de hogy meg se fordult a fejében, hogy nem kéne élete végéig az anyjáék nyakán élni? engem inkább ez a része aggasztana, hogy a hajlandóság sincs meg a változtatásra
2021. máj. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Akkoriban a minimalber 115.000ft volt..ebbol nem lehet felre tenni..Most a gyerek miatt 4oraban tudtam vissza menni dolgozni.Sporolok autora,es alberletbe is tudnek menni a parommal de akkor inkabb mar vennel fel hitelt h a sajat lakasom torlesszem..De ahhoz is 8oraban de minimum 6ban kene vissza menni.Nem is a mostani helyzetrol beszel a parom mert latja h eromon felul probalok csinalni valamit hanem a regi eletemrol
2021. máj. 20. 16:08
 10/17 anonim ***** válasza:
62%

Mondd meg neki őszintén, hogy könnyebb volt széttenni a lábad, mint tanulni meg dolgozni.


Ez amúgy akkora kamu, hogy a gyerek miatt csak 4 órában tudsz dolgozni. Legalább valami haszna legyen már, hogy anyádék nyakán élsz.

2021. máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!