Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez normális anya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális anya -fia szituáció ?

Figyelt kérdés

Kesőn érő zípus vagyok és anyám a fejébe vette, hogy fizet nekem egy lányt mert már nem bírja nézni , hogy nem hozok haza csajokat .

Egyik este feljött hozzám és volt egy kicsit kínos beszélgetesünk a nemi életemmel kapcsolatban . Mobdta , hogy majd ő kézbe veszi a dolgokat és segít nekem mert látja , hogy flusztrált vagyok .

Megkért , hogy nézzek ki magamnak egy lányt a rosszlanyokról és ő intéz mindent . Nekem csak annyi a dolgom , hogy érezzem jól magam .

Érdekes helyzet ez . Ti mit csinálnátok a helyemben ?


2022. aug. 13. 16:54
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a terve . Gondolom azt akarja , hogy levezessem a flusztrációmat.
2022. aug. 13. 17:46
 12/31 anonim ***** válasza:
És apád mit szól hozzá?
2022. aug. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Jobb mintha anyád akarná kiverni.
2022. aug. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

"a flusztrációmat."

A frusztrációdat.

Nem a legjobb módszer. Nem tudnál esetleg jobbat?

2022. aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
35%
Komolyan... Helyesen írni 25 év alatt sem tanultál meg, de azért a dugást erőltessük... Hátha szaporodsz és ez a magas intellektus gazdagítja a világot...
2022. aug. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Simán jó ingyen punci!

Ha kell tanács 4 csajnál voltam.

2022. aug. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

15. A helyesírás nem öröklődik. Simán megtanulhat a kérdező gyereke helyesen írni, de még a kérdező is javulhat és akár a 15-ös válaszolót is lekörözheti. Sose tudni.

Ti tudjátok, melyik a helyesírásért felelős gén? Én még nem hallottam róla, de biztos nagyon műveletlen vagyok.

2022. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

"helyesírásért felelős gén?"

Nem lepődnék meg, ha 100 fölötti gén kellene hozzá.

2022. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Valóban a legnagyobb probléma a helyesírásommal van .

Köszönöm szépen , hogy erre felhívtátok a figyelmemet . Ezentúl jobban odafigyelek arra , hogy mikor tömegnyomorban írok ki egy kérdést a buszon gyakori k.-re telón akkor megfeleljek az itt lesben álló nyelvész / filológus professzorok lelkivilágára .

Köszönöm még egyszer ígérem ezentúl jobban figyelek .

2022. aug. 13. 22:48
 20/31 anonim ***** válasza:

Miért nem keresel egy kicsit nyugalmasabb helyet?

Ott a gondolataid is jobban összeszedheted.

2022. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!