Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez normális anya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális anya -fia szituáció ?

Figyelt kérdés

Kesőn érő zípus vagyok és anyám a fejébe vette, hogy fizet nekem egy lányt mert már nem bírja nézni , hogy nem hozok haza csajokat .

Egyik este feljött hozzám és volt egy kicsit kínos beszélgetesünk a nemi életemmel kapcsolatban . Mobdta , hogy majd ő kézbe veszi a dolgokat és segít nekem mert látja , hogy flusztrált vagyok .

Megkért , hogy nézzek ki magamnak egy lányt a rosszlanyokról és ő intéz mindent . Nekem csak annyi a dolgom , hogy érezzem jól magam .

Érdekes helyzet ez . Ti mit csinálnátok a helyemben ?


2022. aug. 13. 16:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Na es neztel ki csajt? Szerintem élj a lehetőséggel
2022. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Ott volt rá időm . Ennyi .

Nem kell ebbe többet belegondolni .

:)

2022. aug. 13. 23:01
 23/31 anonim ***** válasza:

20. hadd írja már meg gyorsan utazás közben a kérdést, ha akarja! Nehogy már a nyomi gyakori használatára még több energiát, időt szánjon! Még ha a saját blogját írná, az legyen igényes, de egy eleve igénytelen oldalon felesleges ennél több energiát fektetni egy kérdés megírásába.


Kérdésedre válaszolva, kérdező: Nagyon nem normális. A te magánéleteddel nagyon nem kellene anyádnak ilyen szinten foglalkoznia. De rajtad is múlik, kérdező, hoyg nem küldöd el messzire, amikor a te magánügyeiddel kezd el foglalkozni ilyen aktívan. Gondolom, nem ez az első eset.

2022. aug. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Írja, ahol akarja.

De aztán viselje a következményeit. Ha ennyit szánt rá, akkor ő egy ilyen ember.

Hanyag ember meg ne várjon minősített választ.

2022. aug. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Neked elsősorban pszichológus kell nem nő. Vagy lehet hogy egy pasinak jobban örülnél?
2022. aug. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Nincs anyádnak egy jófej barátnője?
2022. aug. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Anyukád fizethetne nekem én pedig kiprobálok néhányat,és aztán tanácsot is adok hogy kihez menj.
2022. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Spórolásra nem gondoltatok?
2022. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés? Nem tudod melyik lányt válaszd?

Segítek szívesen.

2022. aug. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Tapasztalatbol tudnal neki segíteni? 😀

Amugy kérdező mi ujsag? Ossze jott a dolog?

2022. aug. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!