Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy bunkóság célozni arra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bunkóság célozni arra, hogy csak a csupasz jöhet szóba?

Figyelt kérdés

Nem tudom milyen neki, de ha oda jutunk, nem szeretném hogy szőrös legyen.

Én full csupasz vagyok, nem szeretem a szőrt.

Vagy nem érdemes ezzel törődni, a mai lányok úgyis 99%-a leszedi? 19f



2022. aug. 14. 00:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ok.

Persze gondolom a többség alapból leszedi, (ahogy a hónaljnál is) de ugye mi van ha mégse. Ezért gondoltam csak célozni rá.

2022. aug. 14. 09:44
 12/12 anonim ***** válasza:
55%

Volt ilyen barátom, hangsúlyozom csak VOLT.

Én vagyok lehet az egyedüli a 21.században, aki nem borotválja a nemi szervét. Miért nem? Mert számomra undorító a saláta puncim, és mivel én látom mindennap 0-24-ben inkább nekem feleljen meg ne annak aki hetente lássa 3 percig.

Na ennek a jótétt léleknek leborotváltam. Ott maradt 2-3 szőrszáll véletlenül, már nem nyalt. A farka nem állt fel. Ha már felállt akkor nem lehetett pózt válltani, mert ha 5 mp-ig nem kapott ingerlést a farka lankadt le neki. Ennyi is volt a kapcsolat is, a borotvállás is.

Innentől kezdve azt kér a pasi amit akar. De mivel én hordom én döntöm el mit csinálok vele.

2022. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!