Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tanácstalan vagyok, most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, most hogyan folytassam tovább az életemet a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Pár hete látogatóba voltunk a barátnőm családjánál. Úgy terveztük hogy ott leszünk 7-8 napot, hogy jobban meg ismerjem őket, mert még alig beszéltem velük.

Reggel 8 fele oda értünk, kicsomagolás, iszogatás és beszélgetés. Délben ebéd, utána 1-2 óra pihenő, ott úgy illik.

Valamikor délután, 4 fele a barátnőmnek elkellett menni-e, egy gyerekkori barátnőjéhez, azt mondta ott alszik nála, mert régen dumcsiztak, de én maradjak és ismerkedjek az anyóssal és a hugával. Jól van miért is ne.

Az ismerkedés meg volt, de nem olyan formában ahogy gondoltam. Lényeg az anyóssal, úgy fel öntöttünk a garatra, és az ágyban kötöttünk ki. Jól meg dugtam. És az egészet végig nézte az ajtón keresztül, a barátnőm húga.

Reggel miközben ittam a kávét, a kedves húgi oda jött hozzám, és azt mondta ha nem dugom meg, akkor mindent elmond a nővérének. Az anyóssal való együtt létemet, felvette telefonnal, egy részét. Láttam, és nem lehet kimagyarázni.

Miközben ittam a kávét, a hugica más néven Csilla el kezdett szopni, utána meg mentünk szobára. Őt is megdugtam, és kiderült hogy még szűz volt.

Amíg ott voltam a családnál, az anyóst 3 alkalommal a hugit, meg 4x húztam meg. A barátnőmre már alig volt erőm.

Tudom hülye vagyok, balfasz ostoba, de így jött ki a helyzet.

Tanácsok?



#megdugtam az anyósom
2022. aug. 20. 23:41
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
34%
bazdmg, remélem nekem is lesz ekkora szerencsém ebben az életben
2022. aug. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
94%
Jó sztori így estére.
2022. aug. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
aha, nyilván
2022. aug. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
96%
ilyen nem történik, egyébként Te már írtál hasonló storyt, felismerlek!
2022. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Ne hazudozz. :)
2022. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Ugy meg pofoználak hogy felébrednél a kis álomvilàgodból
2022. aug. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
97%
Igen, asszem én is láttam ezt a filmet csak már nem emlékszem a címére, valaki esetleg belinkelhetné.
2022. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Helyesírásra egyest adok, a fogalmazás egy kegyelemkettes, amúgy meg nem is baj, hogy mindjárt vége a nyári szünetnek, legalább kevesebb időd marad ilyen agymenésekre.
2022. aug. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 mantis religiosa ***** válasza:
100%

A jó, a rossz, és a csúf.


😃😃😃

2022. aug. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
85%
Rá se ránts családba marad
2022. aug. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!