Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fesztiválon mennyire könnyű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fesztiválon mennyire könnyű csajozni, kalandozni? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2022. aug. 21. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló mint más szórakozóhelyen. Szerintem a legfontosabb itt is az hogy jól kell felmérni hogy kihez mész oda, meg azt is hogy mivel szólítod le és hogyan. Ha ezeket jól mérted fel, onnét már sinen van és tőletek függ mit hoztok ki belőle.
2022. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de egy ismeretlen csajnak mit mondhatok elöször??
2022. aug. 21. 17:05
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Ha jól nézel ki, könnyű. Ha átlagosan, nehéz. Ha az átlagnál rosszabbul, lehetetlen. Hogy mit mondasz, az teljesen mindegy.
2022. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Valami frappánsat, vagy akár csak sima közvetlen nyitást mint beszélgetésnél. Ha jól mérted fel hogy kihez mész oda, akkor látni fogod rajta hogy nyitott és örül hogy leszólítottad. De ezt nehéz előre kitalálni, nincsenek receptek, jobb a pillanat hevében improvizálni, érzésből és rutinból. A radar szerintem sokkal fontosabb ennél, a kihez mikor és hogyan, mint a mivel.

Még annyit hogy érdemes kisebb baráti körrel lenni, ha vagytok pl 2-3an az már tökéletes, főleg ha a lányok is kisebb csoportban vannak. Nyilván az egyedül odamenés egy ilyen kisebb lánytársasághoz az felejtős, ott szinte semmi nem működne, kolosszális égés lenne a story vége.

2022. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
állítólag helyes vagyok, többször jöttek már hozzám lányok, nem én hozzájuk, és nem volt senki se részeg akkor. remélem szerencsém lesz!
2022. aug. 21. 17:25
 6/9 A kérdező kommentje:
4 lánnyal leszek, egyedül fiú! ez baj??
2022. aug. 21. 17:29
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha már ismered őket akkor nem, nem baj. Jól el tudtok lenni, akár össze is jöhetsz közülük a kiszemelteddel, ha jól alakítod a helyzetet.

Viszont ismerkedős új helyzetben azért nem tanácsos egyedül menni a 2-3-4 közé mert valószínű versenyt fognak flegmázni egymással a te károdra és szivatni / lekoptatni. A barinők általában akadály ilyenkor, ha mégis nagyon akarod az adott lányt, érdemes megvárni amíg külön keveredik és akkor ismerkedni meg vele.

De szerintem célszerűbb kb azonos létszámú csoportban kezdeni az ismerkedést. Általában akkor szokott mindenki jól járni.

2022. aug. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit hogy ha úgy értetted hogy a 4 lány lesz a társad akivel fesztiválozni mentek, akkor ha jól néznek ki, az kifejezetten aranybánya is lehet ilyen szempontból.

Sok nő tudat alatt is arra szokott asszociálni, hogyha ilyen jó nős társaságban vagy, akkor te magad is nagyon kapós lehetsz, és az jó pont kezdésnél. A másik előny, ha zavarban lennél valakinek a leszólításában, akkor az egyik fesztiváltárs barátnődet megkérheted hogy elegyedjen szóba vele vmi ártatlan női témával, utána te már könnyebben be tudsz csatlakozni és átvenni a helyzetet.

2022. aug. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy bejövöknek, már mindegyik utalt rá vmilyen formában.Biztos, hogy ne segítenének egy másik lánnyal összehozni.


azért koszi

2022. aug. 21. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!