Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajszik,toltak már meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszik,toltak már meg benneteket úgy, hogy az egyik láb a padlón a másik az ajtóra merőlegesen, mint valamiféle balerina póze?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem, volt már valamelyikőtöknek ilyenben e élménye? Más jellegű kérdés,tényleg ennyire vágynak a férfiak arra,hogy olyan guminő legyél manapság? Már csak azért is érdekes, mert ha végigmegyek pölö az utcán, manapság egy tohonya nőről sem tudnám elképzelni,hogy ilyen rugalmas lenne.Még a vonatra, buszra is alig tudnak felszállni pofára esés,vagy botladozás nélkül,nemhogy ilyen pózt rittyenteni.Amúgy azt is észrevettem hogy olyan bányarém lett a többi vetélytársam hogy rémálom. Mármint a többi nő, főleg aki nem roma.Alig van Schmuck, buggyos gatyában jártok,tornacipőben, vagy valami ótvaros ratyi szandálban, amiben a lábköröm sincs kifestve és túllóg a cipőn.Segg billegetés sincs.Hová lett a magas sarkú trend és a nőiesség? Hová lett a szexi ruhaneműk viselete? Nyáron is úgy nézett ki mindenki, tisztelet annak a néhány kivételnek,mintha az egykori dorogi szénbányából szalajtottak volna benneteket a takarítói részlegről.Mi van féltek szépen és szexisen öltözni,mióta volt a Covid,vagy a néhány erőszakolós eset? Én bevallom egy nagypofájú cigány pics@ vagyok,de fel nem tudnék olyan retek ruhákat venni mint egyesek.Így hogy adod el magad csajszi?Nálam a láb emelés vissza térve nem jelent gondot,mert cirkuszi tornász volt még a felmenőm is.Nekem csak jó tapasztalatom volt benne a szexualizálódás terén.De szóval, elképzelni sem tudom hogy valakik így tolnának itt Magyarban a kufircolást.Rugalmasság szerintem úgy az ablakban,mint a koszos lábos a mosogatóban.

#szex #torna #rugalmasság #balerina póz
2022. aug. 24. 02:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Na most még annyi,hogy én pl mindig minőségi vörös rúzsossal kenem a számat, sőt ajakfestéket is használok,szépen,nem épen finoman,olyan az ajkam ha kinyitom a számat,hófehérek a fogaim,szóval vágod, olyan beton cuppanós, hogy elalélsz.Ehhez képest ti hogy néztek ki manapság?Rúzst nem látott senki? Mi van bezárt a Rossmann,vagy DM csajek? Most komolyan.Megérdemelnének ezek a szegény fiúkák hogy úgy nézettek ki mintha a kirakatból jöttetek volna.Főleg ezek a szegény melósok ott a tetőn,meg az útkarbantartók.Én direkt még mosolygom is hozzá,meg riszálom a seggem is had élvezkedjenek.Más! úgy sem engedném elsőre hogy bármelyik is letaperoljon,de akkor is.Valahogy elvitta a cica a nőiességet belőletek? Nézettek már magatokra.Hogy néztek ki?? Ti nem néztek roma pop videókat,amerikai négercsajok táncvideóit a neten? Hol van itt Magyarban Cardi B hasonmás? Segg az van rendesen nektek is de csak olyan,amivel leültök a klozettre és az is szétesik alattatok akkora.De az amerikai csajoknak szexis segge van,olyan hogyha meglátod egy hétig nem térsz magadhoz.Itt csak a hülyeséget veszitek át Amerikából, a Valentinozást, meg ezt hóbortos Halloweenes hülyeségeket.Hol éltek ti? Nálatok az ízlésesség ott kezdődik és ott merül ki egy szaros buggyos nadrágban egy szakadt mocskos tornacipővel? Áhh gyereke, ez valami ultragagyi.Hát szedjétek már össze magatokat komolyan.
2022. aug. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Nagy troll vagy akárki is vagy!!😂😂😂😂😂

A vicc hogy van benne némi igazság is amit írsz.

Változtatni kellene mert szerény véleményem szerint

nekem sem jön be ez a gagyi divat.

2022. aug. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát én besz@rockk mit szívsz,mi ez az anyag,komolyan becsurgott tőled🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣
2022. aug. 24. 03:03
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Látod, az a baj, hogy az eszedre már nem vagy olyan igényes, mint a kinézetedre.

Különben tudnád, mikor kell fiókot váltani, meg mikor nem.

2022. aug. 24. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem roszz írás :D De ha a másik láb az ajtóra merőleges, akkor derékszöget zár be az ajtóval, addig meg nem nagy kunszt felemelni az egyik lábat. Az még talán egy tohonyának is menne, ha megerőltetné magát. Egy balerina ettől százszor hajlékonyabb.
2022. aug. 24. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te itt most magaddal beszélgetsz?
2022. aug. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Na szóval, mi itt a kérdés?


Nem elég szexisek a mai lányok? Vagy talán igénytelennrk és rugalmatlannak tartod őket? Vagy mi a fa.sz van?

Te nő vagy és hetero, akkor mi közöd hozzá hogy ki miben jár, milyen a testalkata van éppen? Te biztos tökéletes vagy minden téren. Nem vagy büdös, nincs cigány szagod, 10/10 vagy!?

2022. aug. 24. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Agyi aneurizmám lett ettől a kérdéstől..
2022. aug. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Kicsi vagyok és nem vagyok hajlékony

De minden tiszteletem azoké akik ezt a pózt tartani és élvezni is tudják

2022. aug. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

-bírom mikor a kérdező magának válaszol egy másik profilról.

Szánalmasan unalmas lehet az életed

2022. aug. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!