Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajszik,toltak már meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszik,toltak már meg benneteket úgy, hogy az egyik láb a padlón a másik az ajtóra merőlegesen, mint valamiféle balerina póze?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem, volt már valamelyikőtöknek ilyenben e élménye? Más jellegű kérdés,tényleg ennyire vágynak a férfiak arra,hogy olyan guminő legyél manapság? Már csak azért is érdekes, mert ha végigmegyek pölö az utcán, manapság egy tohonya nőről sem tudnám elképzelni,hogy ilyen rugalmas lenne.Még a vonatra, buszra is alig tudnak felszállni pofára esés,vagy botladozás nélkül,nemhogy ilyen pózt rittyenteni.Amúgy azt is észrevettem hogy olyan bányarém lett a többi vetélytársam hogy rémálom. Mármint a többi nő, főleg aki nem roma.Alig van Schmuck, buggyos gatyában jártok,tornacipőben, vagy valami ótvaros ratyi szandálban, amiben a lábköröm sincs kifestve és túllóg a cipőn.Segg billegetés sincs.Hová lett a magas sarkú trend és a nőiesség? Hová lett a szexi ruhaneműk viselete? Nyáron is úgy nézett ki mindenki, tisztelet annak a néhány kivételnek,mintha az egykori dorogi szénbányából szalajtottak volna benneteket a takarítói részlegről.Mi van féltek szépen és szexisen öltözni,mióta volt a Covid,vagy a néhány erőszakolós eset? Én bevallom egy nagypofájú cigány pics@ vagyok,de fel nem tudnék olyan retek ruhákat venni mint egyesek.Így hogy adod el magad csajszi?Nálam a láb emelés vissza térve nem jelent gondot,mert cirkuszi tornász volt még a felmenőm is.Nekem csak jó tapasztalatom volt benne a szexualizálódás terén.De szóval, elképzelni sem tudom hogy valakik így tolnának itt Magyarban a kufircolást.Rugalmasság szerintem úgy az ablakban,mint a koszos lábos a mosogatóban.

#szex #torna #rugalmasság #balerina póz
2022. aug. 24. 02:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom tartani ezt a pózt, de nem tudom elképzelni, hogy ez nekem kényelmes és jó lenne szex közben.
2022. aug. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!