Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek miért lesz teher egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért lesz teher egy idő után a szexuális élet hosszú távú kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ez miért szinte törvényszerű? Tudom, van kivétel, de most nem a “pedig én X év után is szexelek a párommal” típusú válaszok érdekelnek, hanem az olyanok, akik esetleg nők és valamiért már nem kívánják a párjukat egy idő után, esetleg férfiak, akik nem tudják rávenni már pár év után a párjukat a szexre és tudják mi az oka.
2022. aug. 27. 17:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"Biztosan van bennem valami hiba"


Ez egyáltalán nem biztos. De azt sem gondolnám, hogy ez női törvényszerűség volna. Lehet, hogy tőled függetlenül frusztrált, és utálja a világot.


"Esetleg lehet már túlzásba is viszem és azért nem tud rám férfiként tekinteni? Ilyen lehetséges?"


Igen, lehetséges, de nem erre gondolnék. Valami nyilvánvalóan nincs rendben, de szerintem ennél sokkal prózaibb dolgokban keresném a megoldást.


Pl ő maga amúgy jól érzi magát a mindennapokban? Rendben van magával, az életével? Előtte milyen volt a szex?

2022. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Most még úgy mihez képest el is van magával, hogy megint lett munkája hosszú távra. Vannak önértékelési gondjai bőven, ez biztos, de régen ez nem volt probléma szexuális szempontból, tényleg kis túlzással bárhol bármikor képes volt rám vetni magát, naponta többször is. Nyilván ezt nem várom ennyi év után, de hogy így elsatnyul majd, hogy konkrétan 2-3 havonta van egy aktus, az is olyan, mintha a fogát húznák, azt sem vártam volna. És nem értem, hogy mi változott, mit tehettem, amiért ennyire nem kíván, ő sem mondja meg, csak mellébeszél, pedig sokszor próbáltam megbeszélni vele.
2022. aug. 27. 18:07
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

9


De jót írtál! Ezt a választ esküszöm, lementem magamnak.

2022. aug. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

10


Párterápián, szexuálterapeuta felkeresésén gondolkoztál már? Itt vmi lelki dolgot sejtek a háttérben.


(Egyébként írtál már erről a problémátokról korábban is, ugye?)

2022. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Igen, a 9-es valóban nagyon jókat írt, köszönöm! :)
2022. aug. 27. 18:12
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

" ő sem mondja meg, csak mellébeszél"


Nem is biztos, hogy tudja, mi a baj.


Nekem még egyetemista koromban volt olyan a feleségemmel, hogy másfél hónapig nem dugtunk, és mi sem igazán tudtuk, miért. Semmi kedve nem volt hozzá egyikünknek sem.


Aztán egyszer egy nagy beszélgetés alkalmával kibukott, hogy annyira össze vagyunk nőve, hogy egymás agyára megyünk. Mindkettőnkből felszínre tört, hogy k.vára hiányzik a különidő, a barátokkal.


Ahogy ezt kimondtuk, mindketten felszabadultunk. És 10 perc múlva szenvedélyesen szexeltünk. Mert jól éreztük magunkat, megértésre lelt a bajunk, és mindketten azt éreztük, a másik mellett a helyünk.


Nem a konkrét példa a lényeg, hanem hogy milyen triviális dolgok tudnak megbújni a frusztrációk mögött, amik miatt hozzá sem akarsz nyúlni a párodhoz, akit futtában is el akartál kapni.

2022. aug. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
#14 igen, írtam már korábban is róla.
2022. aug. 27. 18:25
 18/20 anonim ***** válasza:
49%

#8 Hollywoodi mondás.


Egy 30 feletti nő, az már 70.

2022. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor kezdett el csökkenni a vágyam amikor fogamzásgátlót szedtem. Sok sok év alatt nálunk is eljött ez a 2 havonta 1 alkalom.

Miután abbahagytam és megbeszéltük, most 10 év után megint heti 3-8 van

2022. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
azért mert a szexuális vágy fenntartására nem elég, hogy ott a másik, tenni is kell érte, ez kőkemény munka N
2022. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!