Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Napi 2-3 anál hosszútávon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napi 2-3 anál hosszútávon problémát fog okozni?

Figyelt kérdés

Nem ismeritek a helyzetem, kérlek, ne ítélkezzetek.


Gyakorlati tapasztalattal rendelkezők válaszát kérném. Köszönöm!



2022. aug. 29. 19:29
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Dugnod se kell velük *
2022. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasik 70%-a anált akar és napi 2-3 anállal számolsz, akkor az mondjuk napi 4 vendég, ha 30e/vendég, akkor 120e Ft, 20 nappal számolva 2,4 millió...
2022. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
90%
Mi az, hogy 10-ből 7 férfi ehhez köti a továbbiakat? Nézegettél már szexpartner kereső (prosti) oldalakat. Rengetegen nem vállalnak anált és csak úgy pörögnek a pozitív írások róluk. Nem az anált kell bevállalnod, hanem olyan légkört és illúziót teremteni a pasiknak, amiért vossza akarnak majd menni hozzád.
2022. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokáig volt aranyerem, pedig nem is análoztam.

Torna segített.

Mondjuk nem tudom, hogy a te helyzetedben segít - e.

2022. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
Segítséget elfogadsz?
2022. aug. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
82%

Én alapból nem mennék olyan lányhoz aki vállal anált. Egyszerűen undorodom tőle. Ez van.

Viszont imádok popsit nyalni, de csakis akkor ha előtte nem járt benne farok, és tiszta.


Kérdésre.:


Ha mint prostituált szeretnél pénzt keresni, 10-ből 5 férfi biztos, hogy nem lesz rád tekintettel.


Napi 3 anál pedig nagyon nem javasolt. Leginkább egy se. Egészségügyi szempontból biztos, hogy nem.


Fétis: Rengeteg fétis van, ahol nem kell análozni. Pl. az enyém a popsi nyalás. Van aki a lábra gerjed. Van aki arra ha pl lepisiled, vagy akár a szájába. És kapaszkodj meg, olyan is van aki azért fizet sokat, ha a szájába tojsz, vagy az arcára testére.

De van olyan, aki dominát keres, aki jól elveri.


De van olyan lány, aki erotikus masszázst vállal, ahol nincs aktus, max popsi, punci nyalás és orál.


Szóval a lehetőség tárháza nyitott.

Kérdés, hogy ezek közül Te miben vagy benne.


Jól gondold meg. Tudom a pénz fontos, de először gondolkozz más lehetőségekben.

2022. aug. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
81%
Mekkora duma ez a KATÁ-s munka. Van helyette másik adózási forma, ugyanúgy dolgozhatsz mint eddig-már ha akarsz persze
2022. aug. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Másodállásban kerestem vele, a többlet adó ennek jelentős részét elvonná, de nem is az a probléma, hanem hogy nincs kinek dolgozni. Magánszemélynek pedig nulla esélyem van cégek számára szakosodott szolgáltatást értékesíteni.
2022. aug. 30. 03:31
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért van kiirva a kérdés, hogy sajnáltassák magukat az exkatások, hogy majd a médiában is megjelenjen esetleg, hogy valamelyik semmirekellő firkász látta a neten (gyakorin) h mekkora bajban vannak, hogy k-rválkodni kell az eltörlés miatt. mert szerintem senkinek nem írt vissza. annak sem, aki allásajánlattal kereste meg
2022. aug. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
30%

39-es: ezt azért erősen túlgondolod.

egyébként meg jól ki lett a katásokkal b*szva: a nyár közepén, 2 nap alatt, szeptemberi hatállyal beszántják a működési módjukat... - de ne menjünk bele a politizálásba itt.


mondjuk a kérdést sem értem: az egy dolog, hogy elmegy prostinak, mert kiesett a bevétele, de miért kéne feltétlen análozni?

2022. aug. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!