Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hany randi után fekszetek le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hany randi után fekszetek le azzal, akivel hosszutavon gondolkodtok lanyok?

Figyelt kérdés
Mennyi az kb ami meg tartasnak szamit (szerintem ennek alapvetonek lennie kellene egy nonel) de mar nem elhuzas?

2022. szept. 1. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul nem ezen fog múlni, hogy meddig játszod az eszed.
2022. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Első vodka.
2022. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem volt 3 hónap randizás után, meg 1 hónap után is. Ennél hamarabb nem. Szeretek kicsit ismerkedni, mielőtt lefekszek valakivel, mert nem csak testiséget keresek.
2022. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Barátnőmmel 2 hét ismeretség után lefeküdtünk, mert úgy alakult az este. Azóta együtt vagyunk 3 éve. Nem ezen múlik, ha leakartok feküdni egymással, akkor nem fogtok, ha mondjuk csak 3 hete ismeritek egymást? :)
2022. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Minél hamarabb, hülye lennék olyannal komoly kapcsolatba kezdeni, akivel szar az ágyban. Nem a középkorban élünk, a jó szex nagyon fontos egy párkapcsolatban mindkét fél részére.
2022. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
1-5
2022. szept. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Még szűz vagyok
2022. szept. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1-3 hónap között. Ha lelkileg nem paszolunk, nem ugyanazok az értékek, testileg sem fogunk. :)
2022. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szóval!!


Első randi right?


Első randi elkezdődik, egy perccel az elkezdődés után megmondom neki, hogy mennem kell mosdóba.


Amikor megyek befele az ajón, intek neki hogy jöjjön utánnam, ha bejött mehet a buli!!


Szóval első randin mehet is!! :)

2022. szept. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5


A testiséget azért lehet gyakorolni.

Mivel nem sima "csak legyek valakivel együtt" kapcsolatot keresek, hanem szerelmet, ezért igenis ismerkedek kb. 2-3 hónapot legalább, mire lefekszek valakivel. Olyannal meg se akarom próbálni, akivel értékrendileg, érdeklődési körben, tervekben abszolút nem egyezek és nem is vonzódok hozzá.


Ha azt csinálnám amit te, akkor a férjemmel elmentem volna 2 randira és le is feküdtem volna vele. Ami valljuk be, borzasztó élmény volt egész sokáig, így össze se jöttem volna vele, nem találkoztunk volna többet a kínos esték után.


Viszont már 3 hónapja együtt voltunk, mikor elsőnek lefeküdtünk. És szex nélkül is annyira egymásba habarodtunk azalatt a 3 hónap alatt, hogy az első, második, sokadik rossz szex ellenére is együtt maradtunk.

Azóta már 8 éve házasok vagyunk, van két gyermekünk és nagyon jó a szex, imádjuk egymást. :)

2022. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!