Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csúnya lányok mért szexelnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya lányok mért szexelnek olyan jól?

Figyelt kérdés
Volt pár kalandom olyan lányokkal is isteni volt a puncijuk.

2022. szept. 2. 00:12
1 2
 1/16 StevenUp ***** válasza:
71%
Amiért a kövér lányok is : mert nekik nincs meg az a lehetőségük, hogy egyik napról a másikra új csávó farkalja őket, így görcsösen ragaszkodnak ahoz aki hajlandó megpajszerolni néha...
2022. szept. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Egy újabb általánosítás. Ami nem igaz.
2022. szept. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%

Ezt miből számolta ki?

Matematikus ön?

2022. szept. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Hát kegyetlen az élet de kompenzálnak, többet szexelnek odaadóbban.
2022. szept. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Mert általában ritkán jutnak farokhoz. De akkor aztán mindent beleadnak!
2022. szept. 2. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 mantis religiosa ***** válasza:
73%
Lehet, hogy alapból jobbak az ágyban, a természet így kompenzál. 🤔🤔
2022. szept. 2. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

Nem dugtam sok csúnya nővel, de azzal a kevéssel akik nem voltak az eseteim nem tapasztaltam ezt. Személyiség függő nem kinézet. A laza nők a legjobbak, a visszahúzódóak (főleg csúnyábbak) meg félénkek és tapasztalatlanok.

Amúgy ha beszélek pár percet egy nővel már nagyjából tudom milyen lesz az ágyban.

2022. szept. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

Nem "a csúnya nők" lesznek jobbak az ágyban, mert a csúnyaság önmagában nem tesz még csak motiváltabbá sem, nemhogy ügyesebbé. A dolgot úgy kell elképzelni, mint egy Lada ezeröcsi meg egy Porsche 911 vezetését. A Ladát nem nézegeted kívülről, hanem beszallsz. Nem nyomogatod a műszerfalat, nem simogatod a székek kárpitját. Bedugod a kulcsot és taposod neki.


Na, a Lada is egy autó valahol. El fog vinni A-ból B-be. Van, akinek esetleg tetszik is, főleg azoknak, akik Porschét csak képen láttak meg videón. Az is igaz, hogy a Ladát senki sem akarja ellopni.


A Lada esélye arra, hogy megjárassák néha, az az, ha a nem túl sokat, amit várnak tőle, azt stabilan hozza, sőt, lehetőség szerint túl is teljesíti. Pl ha az M6-on húzatod vele két órát, és nem fullad le, a végén még le is polírozod.

2022. szept. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%

Mindegyik megfogalmazás hülyeség, de főleg a Láda Porsche dolog. Gondolom nem értesz hozzá, pontosan mi a különbség a kettő között.. de jaj, az egyik olyan szép és ennyi. Itt megállt a tudomány.



Szerintem ez egy bődületes nagy általánosítás. Mindenkinek más a szepynez teljesen személyiség függő. Ahogy a szex is. Nem egyszer hallom, hogy modell alkatom lányok csak annyira képesek, hogy egy darab fa tus lenni az ágyban. Vélhetően, ezt nem szereti senki, igaz? A másik fele is ugyanilyen állítás, ami vélhetően nem igaz.

2022. szept. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nekünk, nagyon ritkán jut ilyen elmény! 😪 Én igy kompenzálok. Agy+odaadóság!
2022. szept. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!