Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány megharap, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány megharap, az nagyon fáj?

Figyelt kérdés
Meg fog harapni és nagyon félek.

2022. szept. 2. 16:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Még vérmérgezést is kaphatsz
2022. szept. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szex közben kevésbé érzékeljük a fájdalmat. Engem nagyon izgat, ha egy csak harapdál de egyszer egy csaj annyira megharapott, hogy vérzett. A szemfogai nagyon hegyesek voltak azok átszúrták a bőrt a többi foga csak véraláfutás okozott, de az a négy pont vérzett is. Azt nem mondom, hogy nem éreztem de szex közben nem fájt annyira, hogy kilendítsem. Csak utána szörnyülködtem, hogy milyen nyomot hagyott. Utána pár napig kicsit paráztam, hogy el fog fertőződni, de semmi bajom nem lett.
2022. szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!