Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megharagudott volna 69-ezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudott volna 69-ezés közben a lány?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel tegnap elkezdtük csinálni a 69-et, de most úgy hogy ő volt alul, én meg felül, feküdtem rajta, csak véletlenül olyat tettem ami nem állt szándékomban. Hirtelen hallottam egy zajt, mintha az ajtó csapódott volna, én meg direkt úgy csináltam hogy egyedül legyünk a házban szóval meglepett ki jött be, mivel az egész délután a miénk lett volna. Én meglepődtem, majd felhajoltam, ez nem volt jó ötlet, mert így gyakorlatilag belenyomtam a torkáig tövig az egészet, és elkezdett csapkodni, meg fuldokolni kicsit, gyorsan le is ugrottam róla, és látom, hogy könnyes a szeme. Szerintetek bunkó dolog volt?Nem volt szándékos....
2019. jún. 17. 21:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt vele beszéld meg :).
2019. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
Miért nem kérdezed meg tőle?
2019. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mert felöltözött és elment, azóta nem nagyon ír vissza, csak tő mondatokban, hiába írtam neki hogy nem szándékosan okoztam neki ezt.
2019. jún. 17. 21:51
 4/21 anonim ***** válasza:
Maradandó élménybe volt része
2019. jún. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg megsértődött, nyilván nem volt szándékos, ezt tisztázd vele is. Amúgy elég szar érzés, ha hirtelen, teljesen kiszolgáltatottan lenyomnak egy fszt a torkodon... Én szerintem jobban kiakadtam volna, ezzel picit a másik bizalmát árultad el, amit nem könnyű visszaépíteni.
2019. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy végig azt hittem, hogy lefingtad, csak nem mered leírni... :)
2019. jún. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hívd fel, és mondd el neki, meg hogy sajnálod, és hiányzik neked.
2019. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Jó biztos rossz érzés lehetett, hogy csak úgy tövig lement, állítólag amúgysem rövid, de nem ez volt a cél sajnos :(
2019. jún. 17. 22:24
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
De te hogy voltál? Fekvőtámaszban vagy hogy kell ezt elképzelni? Nekem fura kicsit ez a story. Mert a póz ha te fekvőtamaszban vagy nem lehet valami kenyelmes, ha pedig négykézlab akkor meg hogy ment le a torkán?
2019. jún. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szóval az ő szájában volt a fa$z de mégis te szoptál. :D
2019. jún. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!