Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy szubmisszív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy szubmisszív fiúként nagyon izgatnak a szubmisszív nők?

Figyelt kérdés
Nem vagyok switch. Nem dominálni akarom őket. Engem egyszerűen feszélyeznek. Tudom azt, hogy egy szubmisszív nő lenéz engem, megvetnek és nem tartanak igazi Férfinak. Egy szubmisszív nő talán nem is gondolja, hogy szub férfiak is léteznek. Talán azt hiszi, hogy ez csak a nők kiváltsága. Ők arra vágynak, amire én alkalmatlan vagyok és ezt a tudtomra is adják. Talán nevetnek is rajtam. Én csak egy kisfiú vagyok a szemükben, nem vagyok igazi domináns, nagybetűs Férfi. És ez számomra nagyon megalázó. Valahogy sokkal megalázóbb, mint ha egy domináns nő alázna. És ez a megalázottság nagyon izgat.

2022. szept. 9. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Változtatna valamin, ha mi normálisnak/nem normálisnak tartjuk? Te ezt élvezed. Ennyi. :)
2022. szept. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez egy olyan szituáció, amit soha nem élhetek át. Egy szubmisszív nő nem kezdene el ezzel alázni, nem mondaná ezt a képembe
2022. szept. 9. 01:02
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Engem is izgatnak a szub/mazo nők, pedig én is szub/mazo vagyok. Van egy olyan vágyam, hogy együtt kapunk büntetést, aztán ő is átáll a "másik oldalra", és beszáll engem szadizni és alázni, hogy ne kapjon több verést. Fantasztikus lenne!
2022. szept. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

Egy Submissziv nő nagyon is tudja hogy léteznék submissziv pasik

Lenézni nem fog De Felnézni se fog rád . Max Gratulál ha kibírtál egy komolyabb fenekelést.


28N/Bi/Switch

2022. szept. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 De La Cruse ***** válasza:
71%

Igen, normális.

Egy igazi nő fog belőled kihozni igazi férfit amitől nagyon boldog leszel.

Ezért értékesek a sub csajok.

Szeretjük őket.

2022. szept. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok igazi férfi lenni
2022. szept. 9. 22:11
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Tökéletes incel erődítmény.
2022. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok incel. Nem frusztrál az, ha egy nő jobb nálam, elfogadtam magam ilyennek. A lányokkal jó viszonyban vagyok. Nincsenek negatív tapasztalataim a nőkkel.
2022. szept. 10. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!