Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire erti meg egy pasi,hog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire erti meg egy pasi,hogy nekem az oralis szex tul intim ahhoz,hogy mar par alkalom utan csinaljam?

Figyelt kérdés
Nekem ehhez legalabb egy honapos kapcsolat kell. Mennyire ertik meg ezt a ferfiak?
2022. szept. 10. 12:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
17%
a pasid egy cuckold?
2022. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
62%
Már megint az orális szex használata. Nem tudom miröl van szo? Szoval magyarul: Ha nem akarsz szopni az nálam semmi hátrányt nem jelentene ha a kezedet használod + puncit is adsz. Föleg ha egy idö után nyalhatok, legalább néha.
2022. szept. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben megérti. Normális emberek, normális kapcsolátában fel sem merül az, hogy bárki valamit ráerőltetne a másikra amít az nem szeretne. És még akkor is megértéssel volna, ha az netán egyébbként egy irracionális dolog. Normális ember, még azt sem fogadná el, ha a másik netán magán "erőszakottéve" megtenné azt amit nem akar. Két szerető embernél akik együtt építik a boldoságukat senkinek eszébe sem jutna a másiknak kényelmetlenséget okozni, pláne nem egy ilyen, a kapcsolat egészéhez képest jelentéktelen dologgal.
2022. szept. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!