Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm csak ugy szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm csak ugy szokott szopni hogy én ne lássam.. pl takaró alatt meg ilyenek miért csinálja ezt? van aki még ezt csinálja? Ő miért?

Figyelt kérdés
2022. szept. 19. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Szégyenlős?
2022. szept. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Prűd Kisvakond...🤣
2022. szept. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Az én exemnél kiderült, hogy azért csinálta ezt, mert igazából két mosogatószivacsra ráhúzott egy-egy óvszert, benyálazta és azzal verte a farkam és azt mondta, hogy szop.
2022. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Mert szégyenlős de ez így nulla pont a làtvàny a lényeg ebben,én nekem ez így nem kéne...f
2022. szept. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőként pont azt akartam írni amit a #4. A szopásban a látvány hatalmasat ad hozzá az élvezethez, de ez oda-vissza így van. Vagyis én sem tudnék paplan alatt szopni, és nem látni közben a pasi arcát, nem érezni a rezdüléseit, így elveszik az egésznek a lényege.
2022. szept. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Ronda fejed és nem akarja látni.

Engem a barátnőd úgy rendez le hogy a szemembe néz. 😂😅🤣

2022. szept. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Szégyenli magát + prűd. Kicsit tudakold meg milyen volt a nevelése ilyen téren. Vallásos családból származik?
2022. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én exem is ilyen volt. De nem csak a szopást, amit kb fél év alatt 3-szor csinált, hanem a nyalást és a szexet is teljes sötétben kellett csinálni.

És nem is lehetett vele csókolózni.

2022. szept. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!