Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ez fura? Vagy más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez fura? Vagy más is csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek(28) van egy (szerintem) furcsa szokása. Nagyon szeret úgy aludni hogy teljesen betekeri magát egy plédbe, télen pedig akár vastagabb takaróba is, és néha engem is megkér hogy segítsek neki. Mivel kis termetű szinte el tud tűnni ezekben, van hogy még a fejére is ráhúzza, és csak az arca van kint. Nagyon hamar el tud aludni, és egész éjszaka meg sem moccan, nem forgolódik, vagy ilyesmi, úgy kel reggel, ahogy este lefeküdt, kb olyan mint egy múmia :)

2020. jún. 19. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagyon aranyos. :D
2020. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Ez teljesen én 😁 azt mondják az embernek kedve van aludni, haén alszok.


De mi a fene ebbe a fura? Ez legyen a legnagyobb gondod vele. Még a kérdés kiírását se értem.

2020. jún. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Hát nem tudom, csak olyan fura nekem hogy néha, ha megkér úgy tekerem plédbe mint egy kisbabát :) És látnád azt az elégedett arcot mikor már bekuckózott :D
2020. jún. 19. 22:40
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Kis termetű 😂😂😂😂 ezt inkább állatokra, kutyákra mondják.

Mondd azt hogy alacsony 😀😀😀

2020. jún. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a bátyám ilyen. Nyár, 33 fok plusz a téli, vastag takaró :D
2020. jún. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Én is így szoktam aludni. Mi ebben a fura? :) Én is megkérem férjem mindig, hogy a hátamnál takargasson be, teljesen be legyek bugyolálva :D
2020. jún. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem fura, mindenkinek máshogy kényelmes.
2020. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!