Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan előfordul, hogy egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan előfordul, hogy egy nő szerelmes egy férfiba, odáig van érte, de nem akarja neki szájjal csinálni?

Figyelt kérdés
Feltéve, hogy nem érte trauma ezzel kapcsolatban.

2022. szept. 21. 02:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Én szeretem csinálni, de nem a kapcsolat elején.
2022. szept. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehetséges. Okok között lehet vallàsos nevelés, undor, szégyen, prűdség, stb. De ezek csak találgatások. Miértnem kérdezed meg tőle hogy mi az ami visszatartja?
2022. szept. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden további nélkül. Volt ilyen párom, szerelem fülig meg minden oda-vissza, de egyszerűen viszolygott az oráltól, ez van. Az egyik egy szexuális vágy a másik meg egy "lelki".
2022. szept. 21. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen. Nekem volt, Ő nem orálozott, de előjátéknál a nyalást élvezte.
2022. szept. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze előfordul. Nyílván sok minden számít, első alkalom, neveltetés, szexuális tájékozottság hiánya, vagy csak szimplán nem szeretné. Beszélni kell róla mi gátolja. De kényszeríteni és erőltetni nem szabad
2022. szept. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Van ilyen

Pasiba is h minden szuper oda meg vissza van a nőért de nem nyal puncit

2022. szept. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Mondhattok bármit: ahol nincs kölcsönös orál, ott nincs kölcsönös szerelem, és kölcsönös elfogadás sincs.
2022. szept. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én szinte csak ilyenbe futottam bele. :-(


F

2022. szept. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 StevenUp ***** válasza:
79%
Létezik. Az orális szex csak egy előjáték elem az aktus előtt / után. Kicsit túl lett ez tolva a szexualitáson belül. Biztos vagyok abban, hogy aki ragaszkodik ahoz hogy a nője lesz*pja, annak tudnék mondani olyan - ezzel egyenrangú - előjáték elemet ami létezik és amit ő biztos nem vállalna be. 🤷‍♂️ Semmi sem kényszer. Ha a nő nem érzi azt hogy neki a farkat a szájába kellene venni, akkor mi van? Semmi ugyanúgy szerethető nő, és lehet hogy a lelkedet is kilovagolja belőled 😎
2022. szept. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

#9

Maximálisan igazad van.

2022. szept. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!