Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más meleg fiúval is előfordult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más meleg fiúval is előfordult már, hogy szerelmes volt lányba?

Figyelt kérdés
2019. nov. 5. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem biztos, hogy tisztában vagy a "meleg" pontos fogalmával.
2019. nov. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Többször is de a sex nem megy velük
2019. nov. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem, mert meleg vagyok.
2019. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Akkor te nem vagy meleg.
2019. nov. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Én is szerelmes voltam egy lányba, csakhogy nem vonzott annyira szexuálisan, inkább személyisége meg a temperamentuma volt az amibe beleszerettem. Ő is szerelmes volt belém, randiztunk meg minden, a randi végén várta hogy megcsokolom, de nem voltam rá képes, 1 részről nem vonzodtam hozzá szexuálisan, 2 részről nem akartam hazudni neki és járni vele és közben máshogy érezni. Szóval elmondtam neki hogy ez nem fog működni, tipikus szöveg: „ ez nem te miattad van, hanem miattam" annyi különbséggel hogy ez amit mondtam tényleg igaz volt, nem vele van a gond hanem velem mert nem tudok hozzá úgy vonzódni mint egy fiúhoz.
2019. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem vonzott szexuálisan egyáltalán, akkor hogyan szerethettél bele? Lehet nekem furcsa a felfogásom, de szerintem a szerelem magában hordozza a testi vonzalmat is. Ha csupán valakinek a személyisége fog meg, de egyáltalán nem vonzó számomra szexuálisan, sőt, még csak csókolózni sem tudnék vele, akkor miben különbözik ez a barátságtól? Ha szerelmes vagyok valakibe, akkor alap, hogy szeretnék vele együtt lenni szexuálisan is. Ha a felek között nincs meg a fizikai vonzalom, viszont van egyfajta szeretet közöttük és személyiségileg is nagyon összepasszolnak, akkor azt nem szerelemnek hívják, hanem egy nagyon közeli baráti kapcsolatnak. De ez csak az én meglátásom...
2019. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

20:41 vagyok

Szerintem szerelem volt mert nem tudtam elfelejteni a csajt, mindig az eszemben járt, ha nem voltam vele akkor rossz kedvem volt, de he vele voltam akkor minden megváltozott, boldog voltam vele akartam lenni. Ha nem voltam vele másra sem tudtam gondolni csak arra hogy együtt legyünk.

2019. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Különösen segítőkészek tudnak lenni a nők, ha látják, hogy beteg vagy és izzik a homlokod 40 fokos lázzal, szóval megértem.
2019. nov. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezik olyan is, hogy biszexualitás...
2019. nov. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!