Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális összeszokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális összeszokott pároknál??

Figyelt kérdés

Bő 10 éve együtt vagyunk az asszonnyal. Egészen eddig abban a tudatban éltem, hogy milyen jó vagyok, mert mindig utána megyek el. Tegnap este először a kapcsolatunkban néztem az órát.


Az asszony 4x ment el 10 perc alatt. Teljes szex, előjátékkal: 15 perc. Úgy érzem, ez nevetséges. Amikor megkérdeztem, hogy dugjunk-e tovább, azt pihegte, hogy pfú, inkább szájjal vagy kézzel befejezi, mert nem bír több orgazmust.


Ez nem gáz egy kicsit? Harmincas éveinkben vagyunk.


2022. szept. 22. 07:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha hozzá érsz a pun.cijahoz akkor ezek szerint fél úton van az orgazmushoz? Ez számomra lehetetlen és hihetetlen.
2022. szept. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

az rendben van, hogy neked 10 perc kevés (de azért leírva az tartalmas), de ki mondta, hogy ezzel be kell érni? Hol a második menet? Hol a nagyon hosszú előjáték? Hol a húzás és a levezetés utána? Lehet abból simán 2 órát csinálni amiben 10 perc a menet, arról nem is beszélve, hogy neked nem muszáj elsülnöd a végén, simán abbahagyhatod 1-2-3 női orgazmus után, csináltok valami más szexiset és utána folytatod és így csinálod órákig.

Nekem sem megy sokáig a szex, 10 perc kemény menetnek örülök, viszont ha neki állunk általában 1-2 órát elszórakozunk mindenféle dolgokkal.

2022. szept. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Az orgazmusakor 5-6 ütemes lüktető rángást kell érezz ahogy körülöleli a farkad a punci olyasmi ütemben ahogy neked lüktet kifelé a sperma. Ezt szerintem nem lehet szimulálni, ha csak rászorít az teljesen más. Az hogy tocsog olyan nedves az semmit nem jelent, az csak annyi mint amikor neked áll a farkad mert fel vagy izgulva.
2022. szept. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem csak kamuzza azokat az orgazmusokat. Nem hiszem hogy mindig elmegy 4x 10 perc alatt. Csak megjátssza, hogy hamarabb szabaduljon.
2022. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Általában 2-3× megy el, nem 4×, de van, hogy csak 1×. Előjáték minimális van, azt nem mértem, de szerintem 5 perc kb.


Az ilyen megjátssza az orgazmust, szabadulni akar, stb baromságokkal nem tudok mit kezdeni. Pont hogy ő van kiéhezve rám, folyton nyüstöl.

2022. szept. 22. 15:49
 16/21 anonim ***** válasza:
61%
Kérdésedre válaszokat kapsz, számodra negatív válaszok azok hülyeségek. El kell fogadni a számodra nem tetsző válaszokat, ki tudja, lehet hogy ezek a valós válaszok.
2022. szept. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
5 perc előjáték. Te egy igazi bajnok vagy.
2022. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok bajnok, éppen ezt mondom. Szerintem ez elég gyenge minőségű szex. Szeretném, ha tovább tartana, de a partnerem nem bírja. Ha megkérem, hogy legyen szíves ne nyúljon a csiklójához, szerintem 10 perc alatt akkor is elmegy.
2022. szept. 22. 17:15
 19/21 A kérdező kommentje:
Figyi, ha azt a választ kapom, hogy biztos azért élvez el, mert 20 centis a farkam, akkor arról is tudom, hogy hülyeség. Nem azért, mert nekem nem tetszik. Gondolom fel bírod fogni, hogy a kapcsolatunkra én látok rá, és nem is az analízisét kértem, hanem csak mások tapasztalatait, hogy ez szerintük is gyér szex-e.
2022. szept. 22. 17:18
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hozzászólásod utolsó két szava: gyér szex.
2022. szept. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!