Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális összeszokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális összeszokott pároknál??

Figyelt kérdés

Bő 10 éve együtt vagyunk az asszonnyal. Egészen eddig abban a tudatban éltem, hogy milyen jó vagyok, mert mindig utána megyek el. Tegnap este először a kapcsolatunkban néztem az órát.


Az asszony 4x ment el 10 perc alatt. Teljes szex, előjátékkal: 15 perc. Úgy érzem, ez nevetséges. Amikor megkérdeztem, hogy dugjunk-e tovább, azt pihegte, hogy pfú, inkább szájjal vagy kézzel befejezi, mert nem bír több orgazmust.


Ez nem gáz egy kicsit? Harmincas éveinkben vagyunk.


2022. szept. 22. 07:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
én tényleg baromira nem értem, hogy mit panaszkodsz. Ha neked 10 perc az átlag, akkor kifogtad az aranyhalat! Tudod milyen szXr olyannal szexelni, akivel annyira nincs összhang és egész végig azon feszengsz, hogy nagy nehezen kicsikarj egy orgazmust belőle? Valaki fél óra kemény nyalást igényel, csak hogy megteremtse az alapokat egy orgazmusnak. Inkább dugjad és élvezzed, amíg tart, és ha vége, utána majd panaszkodhatsz
2022. szept. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!