Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jól döntöttem anyagilag, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem anyagilag, hogy 10 éve csak prostizok barátnő helyett? Egyszer volt 3 évig barátnőm, eszméletlen összeget vitt el a pénztárcámból. A prosti meg tökéletesen kielégíti az igényeim. Nekem nem kell minden nap szex. Ennyit nem ér nekem.

Figyelt kérdés
Pláne most, hogy nyakunkon az infláció, egyszerűen nem bírnék fenttartani egy barátnőt. Mindig étterembe vinni, venni neki ezt-azt csak azért, hogy este megdughassam. Nekem nincs ekkora szexuális étvágyam, így feleslegesnek érzem a párkapcsolatot egy csajjal.

2022. szept. 25. 19:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
18%

Majd erre fogsz emlékezni idős korodban? Majd nézel ki a fejedből és rettegsz majd mert nem maradt senkid! Az élet kerül pénzbe nem egy nő!

De ezzel a felfogással,jobb is hogy nincs párod!

2022. szept. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Fú hát ha egész életedben parizert ettél otthon és sosem voltál étteremben, jól jártál? Nem hiszem. Prostikhoz nem azért jár az ember, hogy anyagilag jól járjon :)
2022. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Te elég szarul csinálod. Guminőt csak 1x kell megvenni. Szóval ha hencegni akartál ráb*sztál.
2022. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%

"Mindig étterembe vinni, venni neki ezt-azt csak azért, hogy este megdughassam."


Így fest egy igazi jófiú. Egyébként nagyon jól csinálod, mindenki így jár a legjobban, ha te a prostiknál maradsz. Ők ki tudnak téged használni anyagilag, te meg üríthetsz. Mi kell még.

2022. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
jól
2022. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
30%

Ezt sose értettem...az én 3éves kapcsolatom alatt a párom szerintem olyan 40ezret költhetett rám. Én ennél többet rá. A másik exem semmit nem költött rám de én igen. Most én rontok el valamit? Én totál abban a hitben vagyok már tök régóta, hogy manapság a férfiak nem vesznek semmit a nőiknek...nem is kérem rá, nem kötelező, de ha egyszer kapnék egy szál rózsát én örülnék a fejemnek😂nem hiszem hogy ehhez kötötte volna a csaj a szexet, hogy vidd el vacsizni, meg költs rá rengeteget...de ha mégis akkor meg van egy rossz hírem...ő is a prostid volt😅


Nem minden nő ilyen, nem "drága" egy barátnővel együtt lenni. És nem azért van az ember kapcsolatban, hogy szexeljen...ez nem csak ennyiről szól...

2022. szept. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%

Olyan jól döntöttél, hogy ezt itt kell megkérdezned.

Biztos nagyon boldog lehetsz és elégedett magaddal.

Ja nem.

2022. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
31%
Sexdoll az igazi. van vagy 200-300 ezer de megéri.
2022. szept. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Jól.
2022. szept. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
Simán jól. Egy barátnő sokkal többe kerül, és ha elveszed feleségül akkor még szex se lesz többet. Ár-érték arányban a prosti sokkal jobb.
2022. szept. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!