Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jól döntöttem anyagilag, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem anyagilag, hogy 10 éve csak prostizok barátnő helyett? Egyszer volt 3 évig barátnőm, eszméletlen összeget vitt el a pénztárcámból. A prosti meg tökéletesen kielégíti az igényeim. Nekem nem kell minden nap szex. Ennyit nem ér nekem.

Figyelt kérdés
Pláne most, hogy nyakunkon az infláció, egyszerűen nem bírnék fenttartani egy barátnőt. Mindig étterembe vinni, venni neki ezt-azt csak azért, hogy este megdughassam. Nekem nincs ekkora szexuális étvágyam, így feleslegesnek érzem a párkapcsolatot egy csajjal.

2022. szept. 25. 19:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
41%

Egy lakásos lány elkér 30-at egy óráért. Ha csak heti 4x mész hozzá, már 120. Nem hiszem, hogy egy átlagos nőre ennyit kellene költened a fizetésedből, de lehet, hogy én mozgok gyenge társaságban.

Ha csak a dugásra van igényed a nőktől, akkor viszont lehet, hogy jobban jársz, mert egy átlag házasságban kb. havi 4 alkalomra korlátozódik a szex.

2022. szept. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%
Egy átlag házasságban kerül a feleség havi többszázezer forintba, és ezért van havonta 1-2 szex. Ezt vesd össze azzal, hogy elmész hetente 2x qvázni és kerül 240K-ba, de cserébe nem kopaszt meg teljesen, nem veszekszik, és ezért ugye havi 8 frisshúst felpróbálhatsz.
2022. szept. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
53%
Hát Hombre ha neked egy párkapcsolat csak arról szól hogy hányszor tudod megdugni, csak ez benne a lényeg számodra és mellette meg számolgatod hogy na ez mennyibe került neked menetenként - azaz 0 érzés, érzelem, kötődés. Nos akkor azt mondom nagyon jól döntöttél hogy inkább k.rvázni jársz és bele sem kezdesz egy kapcsolatba hogy csalódást okozz egy másik embernek.
2022. szept. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
12%
Súlyosan gáz.
2022. szept. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
19%
Jó sok itt a megkeseredett 0 szexuális kultúrával rendelkező. Ahol házasságban havi 4 szex van, ott nem hiszem hogy csak az egyik fél a hibás (a nő). Ott elég komoly gondok lehetnek az ágyban, és azon kívül is.
2022. szept. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
65%
Ez alapból egy vicc, hiszen hol kerül egy feleség havi százezrekbe? Őszintén én egyetlen családot sem ismerek, ahol csak a férj dolgozik. Nameg ha valaki elkölt havi többszázezret a párjára (ami extrém sok) majd négyszer szexel (ami extrém kevés), az biztos, hogy a prostiknál nincs lehúzva?
2022. szept. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
74%
szerintem nem, az én feleségem havi 800 ezret keres úgyhogy így anyagilag is sokkal jobban megéri, egy fillért se költök rá és egyszerűbb volt házat venni meg nyaralásokra járni mintha csak egyedül dolgoznék és ráadásol szex is van ami sokkal jobb azzal akit szeretsz
2022. szept. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
26%
Utolsónál a pont amúgy.
2022. szept. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
37%
Jó, nem mindenki csaja / felesége keres 800-at.
2022. szept. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
20%
Nem döntöttél jól.
2022. szept. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!