Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jól döntöttem anyagilag, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem anyagilag, hogy 10 éve csak prostizok barátnő helyett? Egyszer volt 3 évig barátnőm, eszméletlen összeget vitt el a pénztárcámból. A prosti meg tökéletesen kielégíti az igényeim. Nekem nem kell minden nap szex. Ennyit nem ér nekem.

Figyelt kérdés
Pláne most, hogy nyakunkon az infláció, egyszerűen nem bírnék fenttartani egy barátnőt. Mindig étterembe vinni, venni neki ezt-azt csak azért, hogy este megdughassam. Nekem nincs ekkora szexuális étvágyam, így feleslegesnek érzem a párkapcsolatot egy csajjal.

2022. szept. 25. 19:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Jól teszed.
febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!